bugün

aktif gay kadın bulamayanların yaşadı duruma deniyor aslında gerçekten severek aktif olan 0.000001 felandır
bir tarafına angelına jolie diğer tarafına haydar abiyi koysan kimi sikiceği belli.
(bkz: düğmeci)
şu an gay modu açık erkektir. aktif gay o an gaydir ama pasif gay ise gay modunu kapatmış, heteroseksüel demektir. gay olması için tekrar aktifleştirmeniz gerekecektir.
(bkz: düğmeci)
bilinmiyor. aktif gay ve biseksüeller ummadığınız kadar çoktur... kapı komşunuz bile olabilir... ben hornet'te dershaneden hocamın profilini görmüştüm misal... evli olanlar sanıldığından çok daha fazladır. ''full aktifim, gay değilim!'' diyenler daha da fazladır... dul olanları da mevcuttur... sadece oral seks yaptıranlar da bir hayli fazladır... ''aktifim'' diyip buluşunca ''sen de beni!'' diyenler de bulunmaktadır... daha birçok modeller olduğunu söyleyebiliriz... albayı da vardır, polisi de vardır, doktoru da, öğretmeni de...
(bkz: serdar)
Derler ki;

Got siken, bir gun merak edip got siktirir.

O yuzden uzak durmak en makulu. Pasif gaylik baska bir dunya cunku. Bu tamamen asagilik bir durum. Sadece ben aktifim yhaaa diyen bir bireyin samimiyetine iinanmam. Hatta bak gay bir cift vardi bbc belgeselinde, muhabir soruyor hanginiz kadin rolunde. Ciftten biri diyor ki;

Bazen o kadin bazen ben bazen ikimizde. Yani bu tamamen o an ki ruh hallerine bagli.

Gay degilim ama sesli dusunebiliyorum rahat birakin insanlari.
erkeklerden hoşlandığı için erkekleri tabiri caizse "sken" erkektir.
bunu anlaması ne kadar güç olabilir ki? adam kadınlara ilgi duymuyor. bu kadar basit. "aşağılık yaratık" falan da değildir. size giren çıkan yoksa bu kadar dert etmeyin gayleri. *
benim gözümde pasif taraftan daha aşağılık bir yaratıktır. Hadi pasif taraf öyle bir arzu içinde peki senin derdin ne? Karşı cins dururken nasıl bir mide kendi cinsine ilgi duyar gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.
imam hatip çıkışlıdır, seks yaparak tanrıya ulaşıyor da olabilir.
ibnenin üstte olan versiyonu.
anlaşılmaz bir durumdur.

hadi pasif olan adamı anlıyorum bir derece;

adam anüs sinirlerini uyararak boşalmaya çalışıyor, erkek vücüdü ve kaslarına hayranlığı var demek ki vermek istiyor adam, domalmak istiyor, sakso yapmak istiyor. kısaca zaten ben böyleyim ibneyim beni böyle idare edin diyor.

hoşuna gitmezse bana çakma git hatunlara çak diyor. beğenmeyen oğluna almasın diyor. saygı duyuyorum.

ama bu aktif gay olayını anlayamıyorum;

ulan madem sikicisin.

fıstık gibi jelibon kıçlı, çilek dudaklı hatunlar varken. kıllı, kemikli, yamuk yumuk bir bacağa sahip, dişleri at gibi koca koca olan bir adama neden çakarsınız.
ibne olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
(bkz: götçü)
(bkz: oğlancı)
veren gaylardan farkı olmayan şeytani.
benimde içinde bulunduğum heteroların en çok korktuğu gay biçimidir. hem kız hemde erkek düzerler. hayatları bu yüzden çok güzeldir. partner bulmada zorluk çekmezler.
Yaz beni. Net.
(bkz: sırp erkekleri)
halk arasında (+) olarak da bilinir.
gururlu ibne. sen de ibnesin şeker kardeşim.
ilişki sırasında üstte olmayı seven gay çeşididir.
genelde full aktifim derler cevap: ''ha siktir olacaktır.''
karar verememiş gay dır.
bu insanları genel olarak inceleyecek olursak;
düzcinsel erkeklerde bulunan kadınlara anlayabilme özelliğine sahip olmayan gaylerdir. duyguları yerine mantık ve zevklerine göre hareket ederler. empati yetenekleri sıfırdır. diğer erkeklere göre aşırı şekilde baskın ve emirbaki olup egoistlerdir. bunun sebebide sanırım hayatlarının büyük bir kısmının sürekli birşeylerle mücadele edip, hareket ve zorluklar içinde geçirmeleridir. zekalarını ve vücutlarını koşullara göre ustaca adepte edebilirler. vucut sınırlarını zorlamakta beceriklidirler. işlerinde en iyisidirler. hedeflerine ulaşmakta kararlı ve sabırlıdırlar. sadistik ve kırıcı davranışlar gösterebilirler. sanıldığının aksine abazanlıktan değil tamamen psikolojik bir süreç sonunda gay olurlar.

(bkz: aşırı erkek)
(bkz: sert erkek)
(bkz: maço erkek)
(bkz: delikanlı adam)

tam tersi için;

(bkz: pasif lezbiyen)
hem kadındından hemde erkekten hoşlanırlar.. mesela ben hem erkekler ile hem kadınlar ile olan ilişkimde aktif biri olarak kendimi gay olarak görmüyorum..
sayıları o kadar çoktur ki sokakta baktığın erkeklerin çoğunda bu potansiyeli görürsün. lafta en delikanlı, en erkek, en ağırabi modunda çevresine görünüp kadınsı eş cinselleri aşağılayan ama işe gelince en *avşak varlıklardır genelde. *