bugün

(bkz: maco erkek)
ya kız kaldırmaya çalışıyor ya yazarları deniyor. (bkz: tamam lan tamam kadınlar seni seviyor)
Hardcore seven erkektir.

(bkz: narsistim ben)
(#29665933) hakikaten sert erkek dediğim yazar.
Azdı bu alın bunu yazarıdır. Hamster tekerleğine koysak sözlüğün elektiriğini karsilar.
izmirden sert erkek çıkma olasılığı bursadan ağır abi çıkma olasılığından azdır.

bir yazar.
türk kızlarına en iyi giden erkektir.
türk kızın iki sallayıp ağzının payını vericek ki kıymet görsün.
her kadın centilmen erkek ister,
ama her zaman serti sever.
nicke bak erkek sert olur zaten bari erkek yazaymış sadece.

(bkz: nick sıçmak)
kekonatelerin nick altına ara sıra gelip huvladığı yazardır. 'kibar kekonateler' ocak dışısınız.

görsel
yeri gelince çok iyi büründüğüm imajdır.
Taş fırını ve maço gibi çeşitlere ayrılan erkeklerdir. Ayrıca en büyük özellikleri masaya yumruk vurmaktır. Bazı kızlara göre çekişi bazı kızlara göre itici erkek modeli.
görsel
değerli bir yazar. ekşisözlük te bana dokunan yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum kendisine burdan.*
(#29930355)

Caps sıkıntısı çeken yazar 5 kere aynı caps i koyuyor da.

Caps yapayım mı senin için.
(#30080935) söyleyecek birşeyin varsa yeni nick6 na yaz artık oraya bakan yok.
içine dahil olduğum erkek türü. yakarım.
görsel
:) sertten kasıt nedir bilmiyorum gerçekten. ama nazik birisiyimdir efendime söyleyeyim küfür etmem kırıcı konuşmamaya dikkat ederim derken karşı taraf yanılabilir.

:) zira sirano de bercerak ın dediği gibi olur. tokadın sonunda bitiktir işin. ben zarar verme korkusuyla atmaktan çekinirim.

saygılar sevgiler. :D
Ama ne sekilde sertlik ariyorsun, her insanin hareketleri, konusma sekli, ve inanclari farklidir. Hic kimse uzakdan bakildigi gibi kolay degildir.
Eski zamandaki guya daha sert erkekler ne başarmış mesela? Dünyanın en fakir ülkelere nasıl girmişiz o dönem bu sert erkeklerle?
Asla anlaşamadığim erkekler. Ya yok, dediklerimi falan yaptıramıyorum. Naz, kapris geçmiyor pek.

Her erkekte işe yarayan şeyler bunlarda olmuyor ve hatta korkuyorum. Sertler, sinirliler. Kavga sırasında çok kaba olabiliyorlar.
Ben de dünyalar kibarı bir şey. Lan bile demem. Salak desem, biraz düzgün konuş istersen diyen bir ailede büyüdüm.

Feleğimi şaşırttın sert erkek. Ben seni üzerim de korkuyorum ya.
Sevmedigim kişiliktir. Kadına sert yapan serefsizdir. Eğer kadın haksız yere dayak yiyorsa o erkeği kırbaç manyağı yapmak gerekir.
kızları siklemeyen erkektir. karakterlidir.
Çeşitli kimyasallarla işlem gördükten sonra yumuşar.
prensiplerinden taviz vermeyen karakterli erkektir. tıpkı benim gibi... (ve ellerini serbest vuruş kullanacak olan futbolcu misali beline koyup sırtındaki pelerini rüzgardan savrulurken yere tükürdükten sonra gözlerini kısıp burnu havada ve küstah bir şeklide ufka doğru bakar) dürüsttür, ve bu da çoğu kez acıtır. dediğini yapar, verdiği sözü tutar. tutamayacağı sözleri vermez, dolayısı ile kimseden özür dilemez. öküz değildir. öküz başka birine denir. hakkında daha bir çok şey söylenebilir, ancak bunların hepsini sadece sert erkek sıfat tamlamasının altına sıkıştırmak ne derece doğru olur bilinmez.