bugün

hemcinslerini düzmekten hoşlanan ipne biçimi. toplum içerisinde bunlara götçü de denilir. pasife oranla daha delikanlı bir ipnelik türüdür.
sadece türkiye'ye özgü sınıflandırma biçimlerinden doğan bir vaka. hatta bu aktifler "ben aktifim ibne değilim" derler ki insanın aktif pasif dinlemeyip kızılcık sopasıyla dalası gelir.

sonuç olarak gaydir efendim, ister altta olsun ister üstte. eğer "pasif" olarak adlandırılan kişiler "ibne" ise bunlar "ibnenin hası"dır.
delikanlı geçinen gayliğini içine sindirememiş tiplerdir bunlar. ben vermem ama sikerim mantığıyla yaşarlar.
hayır madem aktifsin git karşı cinse, neden kendi cinsinle ilişki yaşıyosun? *
türkiye'de pek ibneden sayılmayan ibne türü.
(bkz: aynı bokun yeşili)
pasiften farkı olmayan gay çeşididir. ayrıca kadınlarla anal yapanlar da bu gruba dahildir.
(bkz: delikanlı ibne)
hangi türden olursa olsun gay gaydır afedersiniz. hemcinsini düzmekten hoşlanan kişinin psikolojik sorunu olabilir.
kaslı ama öküz erkeklerin yüzde doksanını oluşturan kesimdir.
sayıları o kadar çoktur ki sokakta baktığın erkeklerin çoğunda bu potansiyeli görürsün. lafta en delikanlı, en erkek, en ağırabi modunda çevresine görünüp kadınsı eş cinselleri aşağılayan ama işe gelince en *avşak varlıklardır genelde. *
hem kadındından hemde erkekten hoşlanırlar.. mesela ben hem erkekler ile hem kadınlar ile olan ilişkimde aktif biri olarak kendimi gay olarak görmüyorum..
bu insanları genel olarak inceleyecek olursak;
düzcinsel erkeklerde bulunan kadınlara anlayabilme özelliğine sahip olmayan gaylerdir. duyguları yerine mantık ve zevklerine göre hareket ederler. empati yetenekleri sıfırdır. diğer erkeklere göre aşırı şekilde baskın ve emirbaki olup egoistlerdir. bunun sebebide sanırım hayatlarının büyük bir kısmının sürekli birşeylerle mücadele edip, hareket ve zorluklar içinde geçirmeleridir. zekalarını ve vücutlarını koşullara göre ustaca adepte edebilirler. vucut sınırlarını zorlamakta beceriklidirler. işlerinde en iyisidirler. hedeflerine ulaşmakta kararlı ve sabırlıdırlar. sadistik ve kırıcı davranışlar gösterebilirler. sanıldığının aksine abazanlıktan değil tamamen psikolojik bir süreç sonunda gay olurlar.

(bkz: aşırı erkek)
(bkz: sert erkek)
(bkz: maço erkek)
(bkz: delikanlı adam)

tam tersi için;

(bkz: pasif lezbiyen)
karar verememiş gay dır.
ilişki sırasında üstte olmayı seven gay çeşididir.
genelde full aktifim derler cevap: ''ha siktir olacaktır.''
gururlu ibne. sen de ibnesin şeker kardeşim.
halk arasında (+) olarak da bilinir.
(bkz: sırp erkekleri)
Yaz beni. Net.
benimde içinde bulunduğum heteroların en çok korktuğu gay biçimidir. hem kız hemde erkek düzerler. hayatları bu yüzden çok güzeldir. partner bulmada zorluk çekmezler.
veren gaylardan farkı olmayan şeytani.
(bkz: götçü)
(bkz: oğlancı)
ibne olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
anlaşılmaz bir durumdur.

hadi pasif olan adamı anlıyorum bir derece;

adam anüs sinirlerini uyararak boşalmaya çalışıyor, erkek vücüdü ve kaslarına hayranlığı var demek ki vermek istiyor adam, domalmak istiyor, sakso yapmak istiyor. kısaca zaten ben böyleyim ibneyim beni böyle idare edin diyor.

hoşuna gitmezse bana çakma git hatunlara çak diyor. beğenmeyen oğluna almasın diyor. saygı duyuyorum.

ama bu aktif gay olayını anlayamıyorum;

ulan madem sikicisin.

fıstık gibi jelibon kıçlı, çilek dudaklı hatunlar varken. kıllı, kemikli, yamuk yumuk bir bacağa sahip, dişleri at gibi koca koca olan bir adama neden çakarsınız.
ibnenin üstte olan versiyonu.
imam hatip çıkışlıdır, seks yaparak tanrıya ulaşıyor da olabilir.
güncel Önemli Başlıklar