bugün

Benim burcum, çok fazla olumsuz yorum yapılan ama benim bu olumsuz yorumlara hiç katılmadığım aksine kişilik olarak çok düzgün olduğunu düşündüğüm burçtur.
haydi bir de ben anlatayim. sevdimi gercekten severler. gercekten cok iyi dostlardir. birine ilk bakista guvenirler ve ya guvenmezler. suphecilerdir, onlari insanlarin yaniltmasindan korkarlar. yalnizligi sevmezler. cok sevdikleri disinda herkese karşı gururludurlar. sir vermezler. henuz tanimadan bir cok insana antipatileri vardir. kiskanctirlar, ilgiyi, ovguyu ve aski severler. merhametlidirler ama kinci yonleri de vardir. kolay kolay bir seyi unutmazlar. sinirlidirler, cok konusurlar.
inatcidir hirslidir ve yaylarla iyi anlasir.
Aci ceker her daim.
liderdir. net. *
tehlikelidir. bakışlarıya karşısındakini hipnotize eden, cinselliğe önem veren, yakışıklı veya güzel olmasa bile bir şekilde karşı cinsi etkisi altına alan burçtur.
ilk tanıştığınızda saf gibi davranır, güveninizi kazanır. * bütün sırlarınızı, zayıf noktalarınızı rahatlıkla öğrenir. sonra onun için ya iyi arkadaş olursunuz, ya herhangi biri ya da düşman. genellikle ilk önce iyi arkadaş olur, çok seversiniz,bağlanırsınız. çünkü size karşı oldukça nazik, hoşgörülü, sevecen davranır, değer verir, arkanızdan konuşmaz, konuşturmaz. ama an gelir güvenini sarsacak bişey yapar, ona zarar verirseniz gizli gizli düşman olur size. o öğrendiği zayıf noktaları bir bir kullanır, burnunuzdan fitil fitil getirir. kendi canının yanması pahasına canınızı yakar. düşmanlığı ödeştiğinizi düşünene kadardır. sonra onun için herhangi biri olursunuz.
insanların en çok korktukları burçtur. su grubu olmasından dolayı çok duygusal ve romantiklerdir. ince düşünce sahibidirler.
Akrep erkegi, umursamaz ve acimasiz olurlar. Boga, balik gibi duygusal burc kadiniysaniz, ugrasmaya degmez.
mart ayı detaylı astroloji raporu için;

http://www.r2d3dergi.com/...akrep-burcu-ve-mart-2013/
hiç de öyle anlatıldığı gibi içten pazarlıklı olmayıp aksine dobra insanların burcudur; burcumdur.
sonuçta insandır. bu kadar abartılmamalıdır.
hayatımda gördüğüm en çıkarcı insanlar bu burçtan. işini görene kadar dibinizden ayrılmazlar, bittiğin an vınnnn.
ekimin 21'i ile kasımın 21'i arasında doğanların burcu.
bütün özelliklerini taşıdığım burcum.
kimse yoğurdum ekşi demezmiş ama ben diyorum. uzak durun bu burçtan. intikam almayı, can yakmayı seven burçtur. kendine yapılan kötülükleri asla unutmaz.
her konuda lider olmak ister, sözünün geçmediği yerden hızla uzaklaşır.
kolay aşık olur ve kolay unutur. kimseye bağlanmaz. yani aşık olunacak burç insanı değildir.

ama yine de memnunum burcumdan. duygusuz olmak bazen iyidir. *
yüksek ego sahibi burçtur.
En kıskanÇ ve cinselliğe en düşkün burÇtur. Aynı zamanda şahsımında iÇinde bulunduğudur. Kincilerdir akrepler ve romantiklerdir. iyi sır tutarlar.
en sikindirik burçtur. * *
etrafındaki insanlara, saçmalama mantıklı düşün diye ahkam kesen ama iş kendisi olunca hiç bir zaman mantıklı düşünemeyen burç. *
Lakabı akrep olan burcudur. Diğeri için (bkz: akrep nalan)
kıskançlığın nirvanasını her gün yaşar. sizin hayal bile edemeyeciğiniz şekilde, en anlamsız şeyleri kıskanır. yeter lan bıktım herşeyi kıskanmaktan ya. insan yeni tanıştığı birini kıskanır mı hayvan gibi...
Koç burcu karşı cinsle tanışmayı geçtim konuşmaması gereken, asla anlaşamayan mükemmel burçtur akrep.
yapılan yanlışı unutturmayan burç.

Bundan dört yıl önce üniversite ikinci sınıftayken arkadaşımın arkadaşı öyle heybeye lafla beni ezmeye çalışmıştı. Neyse efendim o gün yedim yuttum bunu, aradan geçen dört yılın ardından bir konuda sorular sordu usturuplu cevapların ardından seviye kalkmaya başladığı sırada öyle armut gibi sorularıyla kaldı. Belki bir ezel değilim lakin, iyi geldi.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
kinci burç. niye unutmuyor bunlar anlamadım?
Çok kindar olur diyorlar.
Bu ara sıkıntıları olup yalnız kalmak isteyecek insanların burcudur.
Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün burcu.