bugün

bir siyasi görüşü olsa, gerçekten bir ideolojisi olsa da bunu savunsa belki cevap verilebilirdi. ama saçındaki boyayı, üstündeki askılıyı, suratındaki makyajı rahatlıkla yapabilmesine olanak sağlayan adama pervasızca, cahilce saldıran bu şahıs neyi savunduğunun farkında bile değil. yarın başka bir iktidarda başka bir g.t yalayacak, yüzünü ayçiçeği gibi o tarafa dönecektir.
-da'yı yanlış yazmasından hangi siyasi parti mensubu olduğu belli olan birinin paylaşımıdır.

muhtemelen ilgi çekmek istemiş ve bunu da başarmıştır. büyük ihtimalle hayattaki tek başarısı da bu olacaktır.

atatürk'e saygı duymamak en hafif tabirle nankörlüktür. bu kadar.
hesabının ele geçirildiğini iddia eden kişinin paylaşımıdır.

ilginç olaylar bunlar..

görsel

birileri bu kızı korumak için adına hesap açıp korumaya çalışıyor. tam seçim öncesi hoş olmadı tabii, az bekleyeydi iyiydi...
Burda hakaret mi var. Hey allahım ya ben de ciddiye almış etryleri okuyorum. Belli bir ideolojiye saplanıp kalmış o ideolojinin vermiş olduğu bağnazlık hissinden ötürü gerçeği dahi reddeden yazarları görmek üzücü.
yarak yarak yorum yapan AKpartisi mensupları var, yok en büyük allahmış falanmış filanmış, be amına çaktııımın evladı, benzetme ve ironiden anlamayan beynini sikeyim diyicem de o da imkansız, senin beynini sikmeye çalışsam afedersiniz sikim kafa boşluğunda kemkten başka bir şey bulamaz.olmasaydın olurduk diyen sikkolara sözüm şudur: bakın sizin zeka seviyenize inerek anlatıyorum. evet atatürk olmasaydı da olurdunuz ama inanın şu ankinden daha büyük bir orospu çocuğu olurdunuz. atatürk olmasaydı iç anadoluya hapsedilmiş çomarlar ordusu olurdunuz. hiç mi tarih bilmiyorsunuz, hiç mi okumuyorsunuz, sizi anaokulundan itibaren okutan ama bunu size anlatamayan öğretmenlerinizin geçmişini sikeyim. Atatürk'ü kimse sevmek zorunda değil, dönem dönem yanlışları da olmuştur bunu ben de kabul edip eleştiriyorum, şunu da unutmamak lazım "kurtuluş savaşı" gibi bir gerçek var önümüzde, adı üstünde kurtuluş, emperyalizmden, saltanattan, sikinin keyfine göre fetva veren tacizci orospu çocuklarından kurtulduk.
ha şu yüzden Atatürk'e küfredebilirsin onu da anlayışla karşılarım, Atatürk olmasaydı ne güzel, melelerin, hacıların hocaların kucağından inmezdim, götümü başımı elletip buna da dini bi kılıf uydururum diyorsan haklısın.
ama bu süzme bir orospu evladı olduğun gerçeğini değiştirmez.
hadi hayırlı işler, peçeteyi de baban tutsun.
ne güzel işte kim nedir? necidir? iyice tanıdık şu 17 senede..

akape’ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bu husus özelinde..
Oldugu haldede o. cocugu, olmasaydida o. cocugu olacak olan kansizlarin dusuncesi. Herkesin o. cocugu olma hakkina saygi duymak lazim.
aha buda benim kisisel dusuncem, saygi duyun o. cocuklari.

Not : entry hakaret icermemektedir. "О" nun ne oldugunun fantazisini size birakiyorum.
özel bir amaçla yapıldığı çok bellidir. neticesinde çok zorda kalırlarsa yayın yasağı gelecektir.
Ne oldum delisi şımarık saygısız ve terbiyesiz. Vekil kızı. Sosyal medya bunlarla dolu. Rahat batıyor rahat.
Öncelikle türkçe'ye hakaret içeren bir paylaşımdır.

Ülkemin kurucu lideri hakkında böyle bir paylaşıma, "hakaret içermez, özgür düşünce" diyen ılık götlüleri de görmüş olduk.
Hümeyra'dan sonrasını okumadım.
(bkz: tıynet sorunu)

yani olmuş hali bu öyle mi? orospuluğun meslekten ziyade bir huy olduğunun kanıtı.
bir adet aptalın sıradan paylaşımıdır. çok ciddiye almaya gerek yok sosyal medya şeyleri * derler ya onlardan bir tanesi sadece.

olmasaydın olmazdık lafını anlayabilecek kadar beyin faaliyetleri yürütemez bunlar. çok dindar insanlar ya hemen olayı yaratılmaya kadar getirirler. kafaları bu kadar çalışır çünkü. "nö dömök olmosoydo olmozdok yoo bozo olloh yorotto" diye aptal aptal çıkışırlar. o yüzden sktr edin. it ürür kervan yürür ne kadar götlerini de yırtsalar ne kadar hırsızlık da yapsalar arsızlık da yapsalar ne sistemi ne işleyişi değiştiremeyecekler. bunun onlar da farkında o yüzden bu mal mal söylemler paylaşımlar. hani burada bile bu malları göt ediyorsun gelip 2 kelime yazamıyor ancak sürüdeki diğer elemanlara ağlayıp gelip yazdığını topluca eksiliyorlar ya sinirden. aynısı işte. fikir üretemez ancak böyle paylaşımlar yaparlar sonra hesaplarını silerler veya çok tepki alırlarsa "kuzenim yazmış yeaea" der kıvırtırlar dansöz gibi. çapları bu kadar.
olmasaydın olmazdın demek bir hakaret barındırmıyor burada yazanlar son derece haklı bu konuda, ancak zamanında din saçmalığı adındaki ekşi sözlük başlığı da islama hakaret içermiyordu ancak hakkında soruşturna başlatıldı yazarın.

ben muhammed pedofili bir sapıktır diyorum mesela, bir hakaret yok burada, hastalık teşhisi var. cennet ve cehennem diye bir şey varsa o zaman allah psikopat bir sadisttir diyorum mesela tüme varım yaparak, olanı söyleyerek, kafamı kullanarak.

kimse de muhammedin pedofili olmasına allahın sadist olmasına laf söylenilince köpürmeyecek.
o adam olmasaydi babasi simdi köyde agasinin marabasıydı.
şerefsiz her yerde şerefsiz işte.
kahramanı da haini de bol bir ülkeyiz. eşsiz bir konumumuz var.
Olmasaydı da olurduk, ondan önce de vardık ondan sonra da var olurduk dünyada 350 milyon türk var burada olmasa da başka yerde devlet kurardık.
Geçmişte benzerleri çok.
(bkz: aranmak)
hakaret veya saygısızlık içermez ancak yine de hoş olmayan paylaşımdır. ayrıca vekil kızının da birazcık hal ve hareketlerine, paylaşımlarına dikkat etmesi lazım.
ülkede devamlı olan abartılmaması gereken konulardan biridir. evet..
akp adıyaman milletvekili yakup taş'ın kızı hümeyra taş'ın instagram'da yaptığı saygısızca paylaşımdır.

paylaşım şu;
görsel

tabi paylaşımı silmiş.
hatta instagram hesap ismini de değiştirmiş ve sayfasına erişimi de kapatmış;
görsel

evet,
atatürk olmasaydı da belki olurdun.
ama hangi bayrak altında, hangi ülkenin mandası altında olurdun?
acaba böyle başı açık, saçı yapılı, makyajlı gezip instagrama fotoğraf atabilir miydin?

milletvekili kızı olabilir miydin acaba sayın hümeyra taş?

ek: sözkonusu hanımefendinin milletvekili babası da şu;
görsel