bugün

akp li vekil kızının anıtkabir hakaret paylaşımı

yarak yarak yorum yapan AKpartisi mensupları var, yok en büyük allahmış falanmış filanmış, be amına çaktııımın evladı, benzetme ve ironiden anlamayan beynini sikeyim diyicem de o da imkansız, senin beynini sikmeye çalışsam afedersiniz sikim kafa boşluğunda kemkten başka bir şey bulamaz.olmasaydın olurduk diyen sikkolara sözüm şudur: bakın sizin zeka seviyenize inerek anlatıyorum. evet atatürk olmasaydı da olurdunuz ama inanın şu ankinden daha büyük bir orospu çocuğu olurdunuz. atatürk olmasaydı iç anadoluya hapsedilmiş çomarlar ordusu olurdunuz. hiç mi tarih bilmiyorsunuz, hiç mi okumuyorsunuz, sizi anaokulundan itibaren okutan ama bunu size anlatamayan öğretmenlerinizin geçmişini sikeyim. Atatürk'ü kimse sevmek zorunda değil, dönem dönem yanlışları da olmuştur bunu ben de kabul edip eleştiriyorum, şunu da unutmamak lazım "kurtuluş savaşı" gibi bir gerçek var önümüzde, adı üstünde kurtuluş, emperyalizmden, saltanattan, sikinin keyfine göre fetva veren tacizci orospu çocuklarından kurtulduk.
ha şu yüzden Atatürk'e küfredebilirsin onu da anlayışla karşılarım, Atatürk olmasaydı ne güzel, melelerin, hacıların hocaların kucağından inmezdim, götümü başımı elletip buna da dini bi kılıf uydururum diyorsan haklısın.
ama bu süzme bir orospu evladı olduğun gerçeğini değiştirmez.
hadi hayırlı işler, peçeteyi de baban tutsun.