bugün

kendisinden bir önceki dönemdeki akp'li belediye başkanı ve çevresinin yolsuzluklarını ve indıragandilerini araştırdığı için genel merkezden "fazla karıştırma" diye uyarı almış o da partiden istifa etmiş.

şöyle "topunuz gelin" diye de tweet atmış.
https://twitter.com/Rasim...tatus/1350558550305746945

tweetin altındaki yorumları okuyunuz.

çok ilginç gerçekten.
akp içinde yolsuzluğa karşı biri çıkıyor ve genel merkeze rağmen yolsuzlukların üzerine gidiyor ve istifa ediyor.

israfil sura mı üfledi ne oldu? kıyamet habercisi bir durum.
3 vakte kadar hakkında feto veya benzeri bir örgüt ile ilişkili şeklinde haberler çıkacaktır. siyasetçiler yapmasa onlara biat eden medya yapar görev edinip. malum kanalları takip edin 1 hafta sürmez bu dediğim..
Akepe'den beklenmeyen hareketler. anladılar tabi haram malın mideye vurduğunu.
daha evvel söylemiştim

gene söyleyeyim

mhp soylu başkanlığında yeniden diriliş harekatı başlatacak

bunlar ufak mıntıka temizlikleri.
(bkz: tuz koktu)

Gerçi bana göre 10 yıl oldu ama kokalı neyse Silivri daha ısınmamıştır soğuktur.
Yiyin birbirinizi. izlemesi güzel oluyor.
Çarpıtmaya gel.

tahkikat altında olduğu için istifa ediyor olabilir mi?

Yapılan, yolsuzlukları araştırıyorum ayağına kendi rant kavgasını başka şeyleri alalamak olabilir mi?

Hem adamı genel başkanına biatıyla vuracaksın şimdi de alkışlayacaksın.
geç bile kalmış gitsin patates yesin zihni açılır.
iyi parti'ye geçsin.
--spoiler--

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı Ak Parti'dan istifa etti!

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim arı'nın Belediye Başkanlığı görevinden istifaya zorlandığı ancak kendisinin Belediye Başkanlığı görevinden değil, Ak Parti'den istifa etme kararı aldığı iddia ediliyor!!!

iYi Parti Nevşehir il Başkanı Ömer AY'ın Twiter üzerinden yaptığı açıklamada;

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı baskılara karşı direnerek Ak Partiden istifa etmiş ve bağımsız belediye başkanı olarak Nevşehire dönmektedir. Sayın Rasim Arı"yı cesur kararı sebebiyle tebrik ediyorum, önceki dönem hakkında yürütülen yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının sonuçlandırılmasını diliyorum.

--spoiler--
insanın Akp Li yada CHP Li iyi partili olması o kişiyi iyi yada kötü yapmaz alabuluscuğum.

Ama lakırtılar sofrasına meze yapabilir.