1. ?.
  bdp gibi sadece güneydoguda. chp gibi sadece sahil seridinde, mhp gibi sadece 2-3 ilde oldugu türkiye'de akp'nin hakli gurur özeti.

  sadece 1 ilde yokmus düzeltelim, orasi da malumunuz tunceli.
  3 -11 ... berkedede
 2. 1.
  izmir'de olmayacaktır.
  4 -1 ... princesse
 3. 2.
  menfaatçi insanların her ilde olduğu gerçeği. sadece 1 ilde yokmus düzeltelim, orasi da malumunuz tunceli.
  5 -2 ... tapukadastro
 4. 3.
  mehape'nin, cehape'nin %1 ve altında oy aldıgı onlarca il varken,ak parti'nin zayıf kaldıgı zannedilen izmir'de aldıgı oy oranı en az %33 tür.
  3 -2 ... ayk73
 5. 4.
  zoruna giden cehapelilerin kavrayamadigi, ya da kavramak istemedigi gercek. ''ama izmir'de yok ki''

  ''izmir'de yok hehehe'' demisler. dogum tarihiniz 2008 mi yavrular? 2007 secim sonuclarina bi bakin izmir'de var mi yok mu? 81 ilde birinci parti demedik, milletvekili cikaramadigi il yok dedik.
  4 -2 ... berkedede
 6. 5.
  izmir'de vardır. oladabilir. tüm ülkeyi almışlar sonuçta. olay şu ki sadece görüntüde kalmaları sağlanıyor. izmir yine izmir'dir. gavur izmir'dir.
  1 ... depommesdeterre
 7. 6.
  akp'li milletvekilleri şu an sözlüğümüzü selamlıyorlar.
  1 ... kamenitza
 8. 7.
  ak partinin türkiye ortalaması olduğunun kanıtıdır. chp mhp gibi partiler çoğu ilden tek bir vekil çıkaramazken ak parti bütün illerden vekil çıkarabilmektedir, şimdi sözlükteki ulusalcı zevat odun kömür muhabbeti yapar kesin, bu acı gerçeğin acısını öyle hafifletiyolar.
  1 -1 ... lehtar
 9. 8.
  izmir'de gözle görülür bir şekilde var olmaya başladılar malesef. özellikle limontepe çevresine tokinin yaptığı evler, izmirdeki varoşlar ve göç ettirilen dinci insanlar ile dolmaya başladı.

  ayrıca; (#11093615)
  1 -1 ... shimmyshimmy