bugün

çok güzel bir facebook grubu.
ak insanlardan oluşuyor ve ak yazarları aralarına bekliyor;

http://www.facebook.com/akpartiyiseviyoruz
"allah akıl fikir versin" dediğimiz facebook grubu.
şimdi bu başlık ve entry formata uygunsa, evet eğer uygunsa, ben kendime format atıp gelicem "dumurudur". evet dumurudur.
hayvan sevgisi mevcut yurdum insanın kurduğu gruptur.
trollük yapmak için, böyle berbat sayfaları kullanarak, kendi düşünceleriyle çelişen amele trollerin facebook sayfası.

(bkz: şimdi reklamlar)
(bkz: bu tür sayfalar çirkin berbat)- rte
ak parti'yi sevenlere troll diyen geri zekalıları da görmemizi sağlayan sayfa.
bu berbat da kemal k sayfası mı iyi?
sayfa açıldığında bir tane adam var yaşlı bir nineye sarılıyor... ya o adam ne kadar çok benziyor bir vatandaşa "ananı al git" diyen recep tayyip erdoğana...

ne eksliyon arkadaşım yoksa o değil mi ne ne derdin ne ?
allah ını seven 9999999 kişi arıyoruz tadında bir grup olsa gerek.
"merak etmeyin, o da sizi seviyor." diye karşılık verilecek cümle. (bkz: 4 s kuralı)
gönlü boka konanların oluşumu.
hizmet dahilinde saygın bir işçevresine sahip muhazakarlığı ve liberalliği güzelce gaz yapmadan sindirmiş, ahlaklarının ölçüsü şüpheli, ya da cahil bırakılmış kitleler tarafından desteklenesi sloganvari söz.
gönül bu ota da konar boka da derler ya, hah işte siz grup olarak sanki şeyi seçmişsiniz. gerçi sizin sevgili başbakanınız facebook için pek iyi şeyler düşünmüyor haberiniz olsun. ona göre facebook tuu kaka yani. sonra vay ben duymadım vay ben görmedim demeyin.
devamında gözlerim kapalı diye devam etmek istediğim şiir vari saçmalıktır.

(bkz: istanbul u dinliyorum gözlerim kapalı)
dünyadaki emperyalist güçlerin söylemi.
neden sevmeyelim ki sattık ülkeyi artık dımdızlak yaşıyoruz ve iç-dış borç 498 milyar dolar olmuş. rte israil'den yahudi üstün cesaret madalyası almış neden sevmeyelim, işsizlik 4 katına çıkmış, tarım tükenmiş, tekstilin sektörü bitik benzin 4.5 tl, neden sevmeyelim ki, badem bıyıklılar tüm ülkeyi ele geçirmiş babasının malı gibi semirmekte neden sevmeyelim, bakalım akp nereleri satmış;
T. TELEKOM
ERDEMiR,
iSDEMiR,
Divrigi Demir Madeni,
Hekimhan Demir Madeni,
iskenderun isdemir Limanı,
Ereğli Erdemir Limanı
ÇELBOR
KÖY HiZMETLERi GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (Tasfiye Edilerek il Özel idarelerine devredildi)
TÜPRAŞ Blok Satış,
TÜPRAŞ USAŞ Hissesi,
TÜPRAŞ 18 Taşınmaz
Amasya Şeker Fabrikası
Kütahya Şeker Fabrikası,
Adapazarı Şeker Fabrikası
ESGAZ, BURSAGAZ .
ETi ELEKTROMETALURJi A.Ş.,
ETi GÜMÜŞ A.Ş,
ETi BAKIR A.Ş,
ETi KROM A.Ş
ÇAYELi BAKIR iŞLETMESi. A.Ş.
K.B.i. A.Ş. Samsun işletmesi
K.B.i. A.Ş. Murgul işletmesi
TDÇi A.Ş.'ye Ait Deveci Demir Madeni Sahası
KBi- Giresun'da 2 Maden ruhsatı işletme Hakkı Devir
KBi- Sinop'da 1 Maden ruhsatı işletme Hakkı Devir
KBi- Murgul işlet. Hid. Elek. Sant. Samsun'da varlıklar
K.B.i. A.Ş.'ye ait188 Arsa, 154 Taşınmaz, 41 Arsa, 89 adet Lojman, 3 Taşınmaz
SEYDiŞEHiR ETi ALÜMiNYUM A.Ş, Oymapınar Barajı, Alümina Madeni , Antalya Limanı, Eti Alüminyum'a Ait 4 Taşınmaz
SSK Eczaneleri (Tasfiye Edildi)
T.D.i. Çeşme Limanı,
T.D.i. Kuşadası Limanı
T.D.i. Trabzon Limanı,
T.D.i. Dikili Limanı
T.D.i. M/F Ankara Feribotu,
T.D.i. Samsun Feribotu
T.D.i. Karadeniz Gemisi,
T.D.i. Nak. inş.Tur. ih. Paz.A.Ş.,
T.D.i. Şehir Hat. Hiz. ve Gemiler,
T.D.i. Turan Emeksiz Yolcu Gemisi,
T.D.i. istanbul'da 21 taşınmaz ve Samsun'da eski acente binası
TDi- Yakıt II Gemisi
TDi Samsun'da taşınmaz
TDi- Şehir Hatları Çanakkale Hizmetleri
TDi Çanakkale'ye ait ait 9 Gemi
SÜMER HOLDiNG -BUMAS
SÜMER HOLDiNG A.Ş.-MERiNOS HALI MARKASI,
SÜMER HOLDiNG A.Ş.-ERYAĞ A.Ş,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Adıyaman işletmesi,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Manisa Pamuklu Mensucat A.Ş.,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Sarıkamış işletmesi ,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Sarıkamış Ayakkabı işletmesi,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Beykoz Deri Ve Kundura Sanayi işletmesi,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Yeşilova Halı Yün ipliği Ve Battaniye Fabrikası,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Bakırköy işletmesi,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Çanakkale Sentetik Deri,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Diyarbakır işletmesi,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -Tercan, Merinos ve Akdeniz işletmesinin Makine ve teçhizatları,
SÜMER HOLDiNG A.Ş -iSTANBUL iMAR LTD. ŞTi, çeşitli illerde 21 arsa, 115 Taşınmaz, 5 bina ve16 dükkan
TEKEL ALKOLLÜ iÇKiLER SAN. VE TiC. A.Ş,
TEKEL-KAYACIK TUZLASI
TEKEL-KALDIRIM TUZLASI
TEKEL-YAVŞAN TUZLASI
TEKEL - TEKA ile Sigara Sanayi işletmesi A.Ş.'ye ait puro mar. ve varlıkları,
TEKEL istanbul Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.Ş.
TEKEL'e ait 5 bina, 25 Daire, 12 arsa ve 332 Taşınmaz
TEKEL Tuzluca, Sekili, Yavşan, Kağızman, Çankırı Kaya, Kaldırım ve Kayacık Tuzlaları ile Kristal Tuz Rafine
TEKEL iKiZ KULELER,
TEKEL Erciyes DSi, Bayındırlık, Karayolları Sosyal Tesisleri
TEKEL-Bodrum Tesisleri ve Taşınmazları
DiTAŞ
TAKSAN
GERKONSAN
TÜMOSAN iŞLETMESi .
T.Z.D A.Ş.
SAKARYA TRAKTÖR iŞLETMESi. .
SEKA Afyon, Balıkesir işletmesi,
SEKA Yibitaş Kraft Torba işletmesi,
SEKA Çaycuma işletmesi,
SEKA Aksu işletmesi,
SEKA Kastamonu işletmesi,
SEKA Karacasu işletmesi,
SEKA Akkuş işletmesi,
SEKA'ya ait Çeşitli illerde 3 arsa, 7 taşınmaz,
Ankara Alım Satım Müdürlüğü Binası
HAVELSAN A.Ş.
ASPiLSAN Askeri Pil San. ve Tic. A.Ş.
MEYBUZ A.Ş.
ak parti'yi seviyoruz, sevmeyeni dövüyoruz şeklinde değiştirilmesi gereken bir grup adı.
adı ak partiyse kısaltılmışı niye ap değil, adalet ve kalkınma partisiyse niye akp denilmesine kızıyorlar. ak partiyi sevmiyoruz en basitinden bu örnekle tutarsız davranmalarından dolayı.

gelişen teknolojiye ayak uydur, ilkokullara bilmem ne dağıtıcağız diye, sanki kendileri buluş yaptı. akp yi her gelişmeden nemalanmasından dolayı sevmiyoruz.

her gittiği mitingi takip ediyorum onların 30 milyarlık imf borcunu ödüyoruz 5 milyar dolar kaldı diyorlar. peki kendi aldıkları 10 milyar krediyi niye hiç söyleyemiyorlar. ayrıca bıraksalar belki chp de çok güzel şekilde öderdi o borcu bilemezsin ki denemedin. akp yi yalancılıklarından dolayı sevmiyoruz.
dsp-mhp-anap zamanında internet yaygın değildi.flash bellek yoktu, dvd yoktu, hatta uludağ sözlük bile yoktu. cep telefonlarında kamera yoktu ve antenleri vardı. milletin bilgisayarlarında windows 98 kurulu idi. xp bile daha yeni çıkmıştı.

allah akp den razı olsun, onların sayesinde artık windows 7 var, cep telefonlarında kamera ve internet var. tablet pc.ler var. mp3 çalarlar var. lcd ve led tv.ler var.

edit: *
ne yaptı akp; unakıtan'ın oğlu yumurta işine girdi kdv indirimi uygulandı mısır işine girdi allah'ın hikmeti bu kez mısır ithalinden kesilen vergi oranı düşürüldü tesadüfe bakın ki başbakanın kızı mücevher işine girdi kamer ailesiyle bir vergi indirimide bu sektöre ama hepsi geçici bir defa mahsus allah allah nasıl oluyor bu. naylon fatura affı ise cabası nasıl oluyor yahu.
obama'nın muhtemelen sık sık kullandığı cümle.
https://www.facebook.com/...pe=1&relevant_count=1

şu fotoyla filan grup acındırıyor rte yi, ühü ühü bizi eziyorlar... ve koyunları ağlıyor yedirtmeyiz size ühü ühü.