bugün

ak parti'nin pkk terör örgütünü tarihin karanlık sayfalarına yollaması ertesinde solcu tayfanın vereceği tepkilerin neler olacağıdır

ben bir tanesini buldum. 'yok canım akepe yapmamıştır abd bitirmiş pkk'yı' derler. halbuki ecevite sormamışlardır apoyu nasıl(!) yakaladığını.
ilginçtir.

--spoiler--
bitirmeden ben vereyim bir tepki;

(bkz: ahahahaha)
--spoiler--

nasrettin hoca birgün ağaçta oturduğu dalı kesiyormuş, aşağıdan geçen köylüler demişki hoca hoca, oturduğun dalı kesiyorsun demiş. hoca da demiş ki olur mu öyle şey.

sonra aşağıdan geçen çocuğun biri gülmüş.... (bkz: ahahahah) diye... neyse şimdi ben bulamadım bunun sonunu amam eğer pkk yı akp bitirirse oturduğu dalı keser...
korku olmadan iktidar olmaz,
korku olmadan tek partili hükümet olmaz,
korku olmadan bunca koyun, kolay kolay güdülmez...
öyle bir şeyi görür müyüz bilmiyorum da, ak parti bindiği dalı kesmez..
akp hükümet olmadan önceki son 3 sene sıfır şehit veren türkiye'de 10 yılda toplam 1000 küsur şehit verdik.. ve akp pkk'yı bitirecek..

bitirecek denen a.k.partisi başkanının bu konuda ki tek icraatı;

- artık sabrımız taştı..

bundan başka icraat görebilen bana gelsin..
- terör bitmediki, ortada başka oyunlar var
- o kadar insanı öldürünce kürt sorununu çözeriz mi zannettiniz
- devlet uluderede olduğu gibi ölen pkklılar içinde ailelerinden özür dilesin.
- terör bitse ne yazar bölgede kalkınma olmadıktan sonra
vs. vs. şeklinde olacak yakınmalardır.
bicak kemige dayandi tepkisi unutulmamalidir. zira ondan sonra az kalsin dagiliyorlardi.
hayret, kimse yememiştir.
seçim meydanlarında, oy toplamak adına ecdadını karalayan beyanlarda bulunup, "evet, biz tarih boyunca size haksızlık ettik, bize oy verirseniz hakkınızı vereceğiz" diyerek pkk'nın ekmeğine yağ sürenlerin, bu işi ancak bop için gereken ne ise yaptıklarına inandıklarına bitireceklerini bildikleri için sağcı solcu fark etmez, vatanseverlerin vereceği tepkiyi tahmin etmek zor olmasa gerek. ayrıca (bkz: #16396194)
olmayacak olaya verilmeyecek tepkidir. zira akp politikacıları son 10 yılda siyasi ve ekonomik olarak pkkyı bilerek ve isteyerek daha da güçlendirmişlerdir.
ayrıca ecevit döneminin terör politikasında 0 şehit verdı.
'haksızlık ettik size' sözüne kızılmış. etmdik mi? adamların dilini kimliğini bile yasakladık. daha önce nasıl fes şalvar ve islamiyete ayit bazı şeyleri yasakladıysak aynısını kürtlerede yaptık. bu ülke kendi türk müziğini bile yasaklamış siz hangi evrenden geliyorsunuz?

kürtlerden,ermenilerden yada alevilerden özür dilemek erdemdir zaafiyet değil. ben iki tarafında payını biliyorum. biz güçlü durumdayız ve onlara kabahatlarını yüzüne vurmanın bir anlamı yok.
pkk yi bitirdiniz barzaniye kardeş oldunuz diye verilecek tepkidir.
ak parti kürdistanı kurup bakın gördünüz mü terörü bitirdik sonunda diye ortaya çıktığında milliyetçi olduğunu iddia eden akp li lerin ne tepki vereceği daha ciddi merak konusudur.
imkansıza yakın bir durumdur. rüyalar...
Türkiye'de Kara ekmek, maşrapa ayran, tahta kaşıkla kuru fasulyeye yer sofrasına diz çökülen günlerin geride kalması; çevremizdeki komşular, hatta bütün Avrupa maddi krizler yaşarken, ülkemiz kimseye el avuç açmadan bu günlere kavuşması, hatta Bu durumun yıllardan beri yediğimize, içtiğimize, giyip kuşandığımıza da yansıması konusuna verecekleri tepki ile aynıdır:

Bu adamlar bu kafaya nasıl giriyorsa aynısından biz de istiyoruz.

--spoiler--

http://www.odatv.com/n.ph...es-bogazdaymis-2507121200

--spoiler--
bitirsin de utanalım diyerek vereceğim tepkidir.

tabi şöyle bir şey var. kürdistanın kurulmasına izin vererek bitirecekse eğer, verilecek tepkiyi az çok tahmin ediyor olmalı ampül kafalılar.

peşin not: özerklik, federasyon ve eyalet sistemi gibi planlar da buna dahildir. sonra ezik gibi ehehe kurulmadı ama bak heheh demeyin.
bitmedi arkadaşlar bitemez !!! o kadar destek verdik nereye bitiyor

kendini kaptıran solcu

- pkk bitemez, bitirilemez (ne diyorum lan ben )
Ben yaşıyor olmayacağım için torunlarımın vereceği tepki olabilir. O da, kıyamet koptuğundan korkulu bir tepki olur.
doğmamış çocuğa don biçmek kıvamında ortaya atılan iddiadır. yavrum hele bir pkk yı bitirsin de, ne tepki vereceğimizi o zaman düşünürüz.
ülkeyi düşman elinden kurtaran insanlara tepki veren yobazların, fikir dünyası bu kadar olur işte tarzında bir önerme,
ayna yokmu sizin evde kardeşim, adama önce kendine bak denmez mi böyle durumda.

daha başarılmamış bir olay için, yani daha doğmamış çocuğa don biçerek, solcuları ( atatürkçüleri) suçlamak ne acayip birşey.

yok böyle bir ironi.
halamında bıyığı olsa amcam olurdu dedirten durumdur. olmayacak duaya amin demenin ampul versiyonudur.
bir "vereceği" yazamayan adamların okumuş, kültürlü solcuları yerden yere vurmak için açtığı başlık olarak dikkat çekendir.
b planı: (bkz: işsizlik)
akp'yi milliyetçi, ulusalcı bir türk partisi zanneden beyin yoksunu kişiler tarafından ciddiye alınan başlık.
merak edilendir.
neyi bitiriyor amk. dibini çapalayıp sulamakla ağaç mı kurur?