bugün

evet efendim...

türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmış olup sahtekar, piyesci montaj ekiplerine ve ağlak adamlara rağmen modern ve demokrasi bilinci kafasında şekillenmiş olan yüce türk halkının galibi olarak çıktığı seçim sandığından çıkması muhtemel durum. çevrede yapılan birtakım kosgeb, tüvtürk gibi şirketlerin yaptığı araştırma ve anketlere göre ak parti sandıktan yüzde 61 ile galip ayrılıyor. yani ben başlığı açtığımda yüzde 59.7 ydi son gelen 15.000 kişilik anketi de ekleyince ak parti oyları yüzde 61 e çıktı. başlığı düzelticem birazdan.

siz bakmayın kardeşim piyescilere. bunlar gidip bi film çeksin desek çekemezler. ama işi sahtekarlığa vuranlar bu işi iyi biliyor işte. kusura bakmayın ama anamızı bacımızı yedirtmeyiz. çünkü biz ailecek silme ak partiliyiz.
(bkz: yok öyle şey) ailevi sorunlar ulu orta konuşulmamalıdır.
Hiç kimsenin inkar edemeyeceği, inkar denlerin seçimde kapak olacağı gerçektir.
şark kurnazlığı yapmayın beyaz türkler genel seçim ile yerel seçimler karıştırılmaması gereken durumdur. Bazı uyanıklar genel seçim sonuçlarını yerel seçim sonuçları ile kıyaslayarak fiyaskolar yaratmaya çalışıyor biliyorlar ki 2011 yerel seçiminde akp nin genel oyu 38 küsür iken genel seçimde yüzde 50 ye yakın oy almıştır. (bkz: bu böyle bilüne)
allah daha çok versin denilesi başlık.

ama yaklaşsa ne olur hırsızlığı örter mi?
daha mı ileri demokrasi olacak?
''abartmayın amk, ayaklarınız biraz yere bassın, sonra üzülen siz olacaksınız'' şeklinde düzeltilmesi gereken oran.
ibişin rüyasıdır...
görünüşe göre düşüşe geçmiştir.
(bkz: yüzde 60 ı aptal olan ülkede demokrasi var mıdır)

recm edilemedi gitti bu %60

(bkz: yüzde 60 ı aptal olan bir ülkede yaşamak)
geçen seçimde aldığı kadar oy alacaktır. 30 martta görüşürüz.
ak partili biri olarak doğru görmediğim önermedir.zira son yaptırdığımız anketler ortadadır.ama bunun hayalinden bile korkanlar,destekledikleri partiler de bu oranın yarısını bile göremeyeceklerdir.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam a yakışmayan bir tespit. hala hırsızları savunduğuna göre vardır bir çıkarı muhtemelen.
yüzde 120 yi de geçecektir.

% 30 gerçek.
% 30 medya abartması.
% 60 seçim hilesi.

etti mi 120.
gece yatarken üzerinin örtülmemesi pardon kıçın açıkta kalması sebebiyle ilişliki bir yaklaşım. ben de dün ince bir battaniyeyle uyumuşum; inan bana akp % 135 almıştı.
kıçı açıkta kalanların uydurduğu yüzdedir.
aziz nesin'i hakli cikaracak olaydir...
hayret kesin ama kesin paylaşılır dedim kimsenin aklına gelmemiş şaşırdım.

http://inciswf.com/1287946508.swf
Bir tuhaf hal içinde yarım kalmış insanlar diyarında, canını yakanı seveceksin tabii.Hayat senden kaçtıkça umutsuzca kovalamak isteyeceksin, vardığın her menzilde içindeki boşluk daha da büyüyüyecek.Mutluluğun ne olduğunu anlamaya, biraz olsun ucundan yakalamaya çalışırken aslında mutluluk için yanlış evrende doğduğunu hiç bilemeyeceksin.Her zerreni ayrı ayrı saran karanlığın olmadığını kendine kanıtlamak için hayatına ulvi bir anlam katmak isteyeceksin.Etrafını saran karanlık ormanın daları arasından tırmanıp güneşi görmek için her uzandığın dalın senden ne kadar uzakta olduğunu anladığınında ne yapacaksın?Bu kadar hüznü kabul etmek olmaz ya.Aslında ben en doğruyu yapıyorum diyeceksin.
Gece 12'den sonra, yumuşak bir yatakta, uykunun pike yaptığı sırada görülme ihtimalinin oldukça zayıf olacağı bir rüyadır!
şu an yüzde 62 oldu arkadaşlar. anketler açılıyor bakıyorum. burdan güncellicem.
altmış değil çok atılmış rakamdır...
akp'nin seçimlerde hileye başvurmak için altyapı hazırladığını kanıtlayacak iddiadır. hile ile bu oranın üstüne de çıkabilirler; büyük düşünsünler.
Gönül ister ki AKP oyları yerlerde sürünsün, gönül ister ki bunca adaletsizliğe, haksızlığa, hortumculuğa, hukuksuzluğa karşı necip türk milleti gereken cevabı versin. Ama vermeyecek. Çünkü bizim milletimizin siyasete bakış açısı takım tutmak gibi. Ganyanı kuvvetli takıma oynuyorlar. Kazanan tarafta olmak istiyorlar. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, her koyun kendi bacağından asılır türü özlü sözlerimiz var. Hani millet bunları sandıkta cezalandıracak diyorlar ya, oyları düşecek ama tüm bu rezalete rağmen AKP seçimden birinci parti olarak çıkacaktır. Bu millet dürüstlüğe dedikleri kadar önem verseydi siyasi yaşamı boyunca adı tek bir yolsuzlukla anılmamış Ecevit % 1,25 oyda bırakmazdı. Bize de yine şarkı söylemek düşecek: Sen kazandın ama ben haklıydım...
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
Altmış olur yetmiş olur güdülecek koyun cok bu ülkede.