bugün

entry'ler (487)

atilla taş ın gözaltına alınması

ülkenin durumu bu, atilla taş bile adam oldu da içeri alınır oldu. Eh işte anlayın artık içeri alanların kapasitesini. Ama ülkenin düzeni bu, beş sene önce aynılarını cemaate söyleseydi cemaat alacaktı atillayı. Süleyman şah dirilse de görse torunlarının vahim durumunu, adamcağız utancından türbesine kaçar....

evlenilecek erkekte olması gereken meslek

punisher ...

kişinin sahip olması gereken 3 şey

Üç harfliler: RTE, AKP, vs... Zaman Kötü... Neme lazım...

yazarın nickine göre yaşayabileceği ülkeler

Eski Yunan.

güzel kız görünce espri yapmaya başlayan erkek

o gün de şiftah yapayacak maldır!

atatürk yaşasaydı tayyip e seçimde yenilirdi

Hangi seçim? Hayatta kalır mıyım yoksa zindanlarda çürür müyüm seçimi mi?

aşk sevişmek değil birlikte uyuyabilmektir

topluğa açılan kapının eşiğidir ve bir üst noktası açıkça topi top olduğunu itiraf etmektir.

20 mart 2014 twitter e girişin engellenmesi

ecele gelen köpek cami duvarına işermiş...

erdoğanı izmir de karşılamaya giden milyonlar

utanmasalar trilyonlar diyecekler, mal mısınız yahu, dünya nüfusu belli zaten, haaaa burada kast edilen milyon ali ve avanesi ise tabiii başka!

16 mart 2014 akp izmir mitingi

izmirlilerin he he deyip geçeceği, asıl söyleyeceklerini 30 marta saklayacağı bir durumdur. Bu arada manisa BB bombayı patlamış ve merhum Adnan Menderesi Manisalı yapmıştır, eee kolay değil tabii, çok konuşan ve iftira eden elbet çok yalan söyler ...

akp ye oy verme sebepleri

onlara vereceğim şeyi 'oy' ile ifade ediyorsak, Türkçede 'oy' kelimesi yeni bir anlam kazanmış demektir. hayırlı olsun, yeni bir kelimemiz oldu!

yanlışlıkla söylenen ve söyleyeni rezil eden cümle

-karadenizli misiniz?
-Evet
-Nereden anladınız?
-Burnunuzdan, pardon konuşmanızdan * ))

chp liydim ama artık akp liyim

sonunu düşünen kahraman olamaz mı desem, cahil cesareti mi desem, yokluğun da bu kadarı mı desem, akıl tutulması mı desem yoksa bilemedim ....

küçükken ne olmak isterdiniz şimdi ne oldunuz

boyacı olmak isterdim, bir ara oldum da, ama uzun sürmedi!

bir erkeğe söylenebilecek en güzel söz

suyu ısıtayım mı?

ak parti nin oylarının yüzde 60 a yaklaşması

Gece 12'den sonra, yumuşak bir yatakta, uykunun pike yaptığı sırada görülme ihtimalinin oldukça zayıf olacağı bir rüyadır!

kadınlar günü var da erkekler günü niye yok

erkeğe her gün bayram!

gülen cemaati tam olarak ne zaman biter sorunsalı

Kıyamet kopunca!

evlatlarıma helal lokma yedirmedim

Allah bazen kullarına hakikati kul istemese de söyletir, kul sadece hakikati ağzından çıkarıverir. Ancak burada en hazin olanı BB medyasının bunu dil sürçmesi olarak yorumlamasıdır. Uyan ey halkım!

savaş çıkarsa akp liler en ön safta yer alır

ganimeti toplamak içinse evet!