bugün

(bkz: Ajax ın Fenere döşeyeceği boru)
Son maçta küme düşme adayı takımla berabere kalarak şampiyonluğu psv'ye kaptırmıştır.
Son maçta berabere kalarak şampiyonluğu psv'ye kaptırmıştır.
iddaa oranı 1.02 idi deplasmanda. Ek olarak vereyim.
hollanda'nın fenerbahçesidir.
akıllara denizli-fener maçını getirten takım.

ulan hiç sevmem psv'yi. keşke ajax şampiyon olsaydı.
Şu picleri sampiyonluk sevinciyle sokağa döken mal takım
https://youtu.be/uFoQL5dvwkw
Fenerbahçe'nin kader arkadaşı. Evet.
futbol takımı olanı için (bkz: afc ajax)
Para basan takım. ikinci el kitapçı gibi ucuza alıp bahalıya kaktırıyo. Esnaf amca zihniyetindedir.
Yuzey temizleyici.
ajaks, o ajaks dediğinde yanaklarını mıncırasının gelmesi halidir.
(bkz: francis)*
ayak takımı diye saçma sapan espriler yaptığımız takım. *
çocukluk dönemimin efsane takımıydı.realle, Barcelonayla, juventusla kapışmaları hala hafızamdadır.sistemli futbolu çok iyi oynarlardı birde litmanen vardı çok gol atardı.biraz önce okuduğuma göre rostov diye bir takımdan 4 yiyip elenmişler.yazık...
95 yılındaki altın jenerasyonu ile uefa şampiyonlar ligi'ni müzesine götürmüş efsane takım.

van der sar
blind (şimdi oğlu manu da oynuyor)
reiziger (barcelona'da oynadı sonra)
frank de boer
frank rijkaard
edgar davids
clarence seedorf
jari litmanen
marc overmars
patrick kluivert

kadroya bak amk.kadronun yarısı (reiziger , de boer , kluivert , overmars) ilerleyen yıllarda barcelona forması giydi zaten , davids juve efsanesi olurken seedorf milan'ın altın çağlarının en önemli parçasıydı , van der sar'ı ve rijkaard'ı anlatmaya gerek duymuyorum , litmanen zaten başka bir şey o anlatılmaz yaşanır.

cidden efsane bir jenerasyon yakalamışlar amk valla helal olsun , bir daha nah gelir böyle bir jenerasyon.
Şl play off ikinci maçında rostov a 4-1 yenilerek elenmiştir.
web sitelerinde sayfa yenilemeden içerik çekmeye yarayan teknoloji.
bir teknolojidir.

bugün ne kadar popi olursa olsun en yeni js fwleri bile base olarak request mantığına dayanır.

fwler size http metodları ayarlama data serialize etme gibi avantajlar sağlar.

bugün bu teknolojiyi kullanmayan bir web sitesi düşünülemez. eski tip siteleri hariç tutarak diyorum.

en basitinden sözlükte search box üzerinden gerçekleştirilen aramalara anında auto complete düşmesi ux anlamında da bir artıdır.
Tam 72 futbolcusunun Avrupa kulüplerinde top koşturduğu takım. Oha. hala yanlış mı anladım diye soruyorum kendime.
avrupa nın futbolcu kazanı olan takım.
Harika bir maç izledim. Soluksuz bir son 20 dakika 85'te 10 kişi kalan ajax acayip terledi , ama helal olsun ortalama yaşı 25 'in altında olan takım uefa avrupa finalinde united'ın rakibi oldu.
Bana göre arayüzde çığır açan bir teknolojidir. Dashboard gibi hayvan gibi server'a yük bindiren sayfalar Ajax olmadan nasıl çalışırlardı tahmin etmek bile istemiyorum. Bunun yanında internal atanarak periyodik işlemler için sunduğu avantaj candır ciğerdir. asenkron çalışabilmesinin yanında, senkron tutupta işlemleri birbirine bağlı kılıyorsanız birden fazla Ajax isteğini sıraya dizebilir, "tek tek gelin!" diyebilirsiniz.
An itibariyle tribün desteği ile real madrid’i Ezen takım.

Aha gol de geldi...
inşallah gol iptal olunmaz.
hakem ümit öztürk mü?