bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sorumluluk almaktır. omuzlarında ağırlığı hissedersin ama herşey o ağırlığa rağmen çok güzel ve anlamlı gelmektedir.
    ... derek
  2. 2.
    (bkz: hayatı rayına oturtmak)
    ... berxwedan
  3. 3.
    (bkz: evlenmek)
    ... cnnturk
  4. 4.
    çekirdek aile ile temeli atılan oluşumdur.
    ... suyunustundekibalik
  5. 5.
    boktan, anlamsız iş.
    bir kere para gerektiriyor. sırf ekonomiye para girsin diye çiftleri kobay olarak kullanıyorlar.

aile mi kaldı lan bu devirde?

git, gez, toz, hayatını yaşa.
    yaşlanınca nasıl olsa öyle böyle öleceksin bari güzel yaşa.

elin veledine para harcamaktan iyidir. emin ol.
    1 -1 ... system error
  6. 6.
    sanıldığından çok daha kompleks ve zor iştir. doğru kişi, doğru zaman birlikteliği mevzunun sadece bir yönüdür. duygu örtüşmesi, fikir birlikteliği, müşterek idealler, ütopyalar arasında uçurumlar olmaması en kritik parametreleridir.
    çok zor iş çook.
    ... azapaza
  7. 7.
    akranım olan her erkeğin muhabbetinden bile korktuğu ama benim istediğim olay.

tuttuğunu silkmek varken tek eşliliğe bu kadar ilgi duymam bana biraz korkunç gelmiyor değil. *
    bir kaç arkadaşla tartıştık bu konuyu. sebebinin biraz domestik bir ruha sahip olmamdan kaynaklandığı kanısına vardık.

neyse ki bu yaşlarda normal olabiliyormuş. geçiciymiş hem. saldıray abiye sordum iki seviştin mi hiç bir şeyin kalmaz dedi.

bakalım. *
    2 -1 ... saint andre
  8. 8.
    Cok para gerektirir cok para bussuru para.
    1 ... hanfendiniz
  9. 9.
    Korkunçtur. Tüylerim tiken tiken oldu şerefsizim.
    3 ... sarah kerrigan
  10. 10.
    sanırım çok geçmeden yapacağım eylem. ama önce eş bulmak lazım. gerisi kendiliğinden gelir. bu aralar aile gündemimiz bu. ya nasip.
    ... wun wun