bugün

aslen izmirli olan ve bir ara mankenlik yapmış hanımefendi.
kavak yelleri dizisinde duygu karakterini canlandırmıştır. şimdilerde vintage mağazası açmış sanatçılara ve sosyeteye eski kıyafetler satmaktadır. ece sükan gibi.
konuşmasını bir türlü beceremediğini düşündüğüm eski ünlü. güzel ama akıllı olmayan kızları hatırlatır bana.
türkiye'nin en hoş mankenlerinden biridir. özellikli bir yüzü ve uzun bacakları vardır. bir ara sunuculuk yapmaya kalkıp eline yüzüne bulaştırmıştır. oyunculuk denemeleri vardır ve sunuculuktan daha iyi oluyor iddialara göre.

http://www.youtube.com/watch?v=EJZdJmgbwbI

klibin başında görünen hanımdır ayrıca.
bön bön bakmaktadır. eskisine göre daha iyi görünüyor aldığı 10-20 kg sayesinde ama bön bakışlar aynı tabi...
(bkz: sinevizyon/#11859241)
izmir'den hep benim gibi güzel kızlar çıkıyor çünkü sağlıklı besleniyoruz diyen manken.
görünüşe göre yanlış beslenmenin beyne verdiği zararları bilmeyen manken miymiş o?
cem yılmaz'la berabermiş.
(bkz: bananeyse)
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır tespitinin son canlı örneğidir kendisi.
"ahouoyaoutoou" şeklinde okunan isim. istesem bulamam böyle bir isim. pederi tebrik ediyoruz.
cem yılmaz'dan hamile kaldığı dedikoduları dolaşan izmirli manken,3 martta da evleneceklermiş.
cansu dere nin poposuna çizeceği kaşın gözün güzelliği bile sollar kendisini.
ilk evliliğini 19 yaşında iken kendisinden 17 yaş büyük biri ile yapan kızımız.
bugün de cem yılmaz ile dört aylık hamile iken evlendi kendisi.

bence çok sıradan bir tip, sadece zayıf ve uzun.

(bkz: gelin oldugun gece)
güzel, çekici, seksi, ya da alımlı değildir. iyi yürekli desek o da değil; öyle olsa arkadaşının -eski de olsa- sevgilisini ayartıp üstüne de hamile kalmazdı.
--spoiler--
“Hiç aldatıldınız mı?” sorusuna verdiği cevap özetliyor: “O sizi aldatmıyor aslında. Niye biz bunu üzerimize alınıyoruz? Ben kimin sahibiyim ki, o beni aldatıyor olsun?”
--spoiler--
cansu dere 'ye hayatının kazığını atmış izmir'li mankendir.
soyadıyla yağtulumu çağrışımı yapan kişi.
kadınların haber olma hallerine bak ülkede diye söyleten insan!
(bkz: cem ve ahu gizli öpüşme)
görsel
cem yılmaz'ın eşi ve çocuğunun annesidir. sanırım kendi babası ile sorunları varmış.
giyim tarzıyla göz dolduruyor cidden, hele o ayakkabılar.

ah yeni bir akım yaratacağı kesin: *

http://kelebekgaleri.hurr...9980&rid=2368&p=2
'' allah tüm erkeklere fırlama ve komedyen şansı versin '' cümlesinin söylenmesine yol açan çok güzel kadın.
güzel kadın. hoş, zarif, izmirli.