bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
kemal kılıçdaroğlu ve chp ile bir alıp veremediği olduğunu düşündüğüm yazar.
yedinci nesillerle arasında bir problem olan yazar.
nesili taa habsburg hanedanı' na dayanan aristokrat yazar.
7. nesile karşı kompleksli olan , bir yandan 7. nesili sadece bakınız vererek yazar olduğunu zannedenler olarak nitelendirip, bir yandan da uzun entry girmek yazarlık değildir diyebilen bir yazardır kendisi.

(bkz: blackyellow)

(bkz: entry yazmaktan aciz yedinci nesil)
zorla küfür isteyen bir yazar.

ama etmiyeceğim "biri bana küfür etti" diye sevinmesin.
zamanında 5. nesil ve daha eski yazarlardan bolca ayar yediği besbelli olan yazardır. boşunadır çabası 7. nesil ile 6. nesil arasındaki tek fark yazar olunan tarihtir.
7.nesle karşı beslediği kini kustuğunu düşündürten ve 7. nesle hakaret için sol framede kendini parçalayan yazar.
yedinci nesli kafaya takmış yazar. ama söylemek istediklerini derli toplu bir şekilde söylemek yerine, başlık açmak suretiyle sol framede kirlilik yaratan ve kaliteyi düşüren yazar.
7. nesile saldırarak, 7. nesille ilgili çeşitli başlıklar açarak, prim toplamaya ve ciddiye alınmaya çalışan yazar.
yazık lan. bari açtığı başlıklara entry girin de, adam kendini önemli hissetsin. acıdım bak şimdi, ilgiye ihtiyacı var demek ki.
her zaman arkasına dolanıp puan alacağım 6. nesil yazardır.
Gün itibarıyla 7. nesle savaş açmış yazardır.
nick altının canlanması için sabahın köründe ona buna sataşan yazar. tebrik etmek lazım başardı 1 yıldır girilmeyen kadar entry girildi nick altına.
yedinci nesillileri pek sevmeyen bir yazarımızdır. Kaba olmakla beraber sözlükteki düzenide bozabiliyor.
sözlükte 7. nesil yazarlar yokken kendisine sarfedilen sözleri 7.nesil yazarlara söyleyerek egolarını tatmin etmeye çalışan 6. nesil yazar.
bu adamı görünce, ulen zamanında 6. nesile iyi giydirmişler diyorum, yazar da napsın, daha önce gireni yeni yeni çıkartmaya çalışıyor. aha burdan la maison bleu sözü, 8. nesile bi söz söyleyecek 7. nesilin ecdadunu sikerün.
entry ile iletinin aynı anlama gelen kelimeler olduğunu bilmeyen yazardır. yazar mı dedim? pardon, dalmışım.
inci sözlük reklamcısı yazardır. gaza gelmeyin, 7. nesille hiç bir alıp veremediği yoktur. çatışma yaratarak reklam yapmaktadır.

(bkz: inci sözlük reklamı)
ettiği hakaretler sonucu; 6. nesil çaylak.
anladığım kadarıyla ne derdi var bilinmez 7.nesille büyük problemler yaşamış "çaylak".
çaylak olunca çok üzüldüm, aklıma f.schiller in şu sözü geldi; " böcek olmayı kabullenenler, ezilince şikayet etmemelidirler. "
son dakikalar da fena azmış yazar.
(bkz: penisin ilk defa dudaklara değdiği an)
"tadı nasıl lan" diye sormak istediğim hede...
am göt meme cümlelerinden ibaret olan yazardır. yazdığını zannedendir.
bir erkek yazar. belki de gay olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar