Kerem ile aslı gibi, leyla ile mecnun gibi, kara ile şeküre gibi...Ayrılık her aşkın kaderinde vardır.
daha çok sevgili bulur onlar.
iki cambaz bir ipte oynamıyor ne yazık ki.

sıla sevgilim bana kalmış oldu böylelikle. piç ahmet.
NE YAPALIM ona mı üzülelim şimdi bizi terk edenleri bırakıp. Ahmet Kural'dan daha güzel baktım da beni bile terk edip gittiler.
Ahmet Sılayı aldattı mı acaba? Sıla takipten çıkarmış ya.

Allah başka dert vermesin.
herkesin bir Sıla'sı vardır.
Özgür mumcu gibi azılı dhkpc , pkk destekçisi biri ile birlikte olan sıla nın ahmet kural gibi vatansever naif bir insanla yanyana gözükmesi çok zoruma gitmişti. Sıla klasik feminist ayaklarına takılan cihangir solcusu hiç bir erkeğin katlanamayacağı tip. Ahmet kural adına çok sevindim.
çokta zikimdeydi başka derdimiz kalmadı zaten.
Üff şimdi sıla bi sürü rakılı adamlı koy sakili delikanlılı şarkı yapar falan. Çok duymasak bari.
Şuraya bir buton bırakıyorum.siz iyi bilirsiniz o butonu.
Acısa da öldürmez.
Hayın insanlar, hayın insanlar nazar ettiniz.
Yazık olmuş.
vay be trilyonluk ünlüler de olsan demek sevgilinden ayrıldığında takipten çıkarma triplerine giriyorsun ha.
Bana ne amk çok da umrumdaydi Ünlülerin yüzde %90 inin ciğeri beş para etmez.
Bir süre birbirlerine bakma geyiklerine maruz kalmıştık. Şimdi de böyle bakan bir çift bile ayrıldıysa aşk yalan geyiklerine maruz kalacağız gibi duruyor. Bunlar hep pr derdi bizim sosyal medya dersine giren hoca.
Neler bitmedi be, bu mu bitmez.
Evde 3 gün yas ilan ettik annem perdeleri yarıya çekti. Gerçekten derinden sarsıldım.
Ahmet Arif-Leyla Erbil(hasretinden prangalar eskittim)
Turgut Uyar-Tomris(göğe bakma durağı)
Nazım Hikmet- Piraye(Piraye’ye mektuplar)
Özdemir Asaf-Mevhibe(Lavinia)
Sezai Karakoç-Muazzez Akkaya(Mona roza). Bunları düşündükten, konuştuktan, okuduktan ve anlamaya çalıştıktan sonra ötesi yok. Ahmet sen Sıla’ya bakmaya devam et.
Sanırım aşka olan inancımı kaybettim.
iki karpuz. Olmazdı zaten.
Ne alakası var takipten çıkınca biz ayrıldık ilanı mı vermiş oluyorlar. En son Adriana lima da Metin harayı çıkartmıştı ama şimdi evleniyorlar. Belli olmaz bu işler resmen prim kasıyorlar.
bir balon daha patladı. evet.
Benim bile yiğidimden ayrıldığım dünyada sizi harcarlar ulan.

Şaşırmadım.
şahsen nejat işlerle yakıştırdığım kadındır da pek ilgilenmiyorum.