entry'ler (14)

öylesine bir şeyler yaz

Ya senin anlık psikolojine göre arkadaşlığımız yön degistiriyor. Bana deli ya diye mesaj atıp sohbet ederken hiçbir sorun yokmuş gibi davranıyorsun ben sana o şekilde yaklaştığımda kendini uzaklaştırıyorsun benden.

yazarların en beğendiği türküler

Gelevera Deresi - Kazım Koyuncu

Sözleri tam da içinde bulunduğum duruma özel yazılmış gibi.

kızları güzel gösteren detaylar

Az bi' makyaj ve tarz giyim bir kızın güzelliğinin önündedir. En azından dikkat çekmesi icin yeterlidir.

burak özçivit in asker üniformalı paylaşımı

Dizi viralidir.

arif v 216

Üzgünüm, sanırım bir Cem Yılmaz balonu daha karşımızda.

ahmet kural ve sıla nın ayrılması

Hayın insanlar, hayın insanlar nazar ettiniz.

yarı çıplak namaz kılan chp li belediye başkanı

Alenen dalga gecmek, gündem olmak icin yapılmış bir olaydır.Bu tur davranışlar ile yobazlardan bir farkınız kalmıyor.

20 km hızla giderken takla atan bayan sürücü

ister kabul edin ister etmeyin: ispanyolcada olduğu gibi bazı nesneler Eril bazı nesneler Dişi içindir. Araba sürmek de bu anlamda Eril bir olaydır.

büyüdükçe fark edilen şeyler

Artık uçurtma uçurma isteğinin gelmemesidir.Eskiden dışarıda uçurtma ucuranlari görünce heyecanlanırdım.

gecenin şarkısı

Yalnız fakirlikler nasıl da ifşa oluyor. Herkes youtube linki atıyor. Alın size gecenin şarkısı https://open.spotify.com/...si=YrbtcjCSRj-9YdR2qvs7Vg

yazarların en kıymetli eşyası

2018 senesinden geldim. Bu sorunun cevabı akıllı telefondur.

final haftası terk edilmek

Hem kız hem erkek için hiç yakışmayan bir şeydir. Yahu insan 2 hafta sabredemez mi?

antalya da çekilen muhteşem ötesi avm fotoğrafı

ya sallama lütfen burası akasya avm istanbul acıbadem .

kadınların basit varlıklar olması

tam aksine ya. çok yakın bir kız arkadaşımla , 6 ay sonra niye çok yakınız diye aramıza mesafe koydu. anlamak çok güç