bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    deprem bilimci. her yerde karşımıza çıkıyor. geçen gün de balık ** üstünden depremi önceden haber veren cihazın çalışma sistemini anlattı. o bi yandan anlatırken bi yandan da balıktan sular akıyordu. o bizi güldürdü allah da onu güldürsün ne diyelim.
    ayrıca 17 ağustos depreminden sonra sağda solda yapı denetimi ile konuştuktan sonra gidip bi yapı denetim şirketi kurup, parayı kırdığı yönündeki söylentilere inanmak istemiyoruz. yazıktır.
    1 ... rommel
  2. 2.
    iran'ın petrol danışmanıdır.
    1 -1 ... hyperion
  3. 3.
    iyi bir ogreticidir, bilgilidir falan ama isi ticarete dokmus olmasi nedeniyle pek seveni yoktur.
    ... limon cicegi kolonyasi
  4. 4.
    şuraya bu kadar liraya giderim, şu konferanstan şu kadar para kaldırırım mantalitesine sahip bilim adamı (!). bildiklerini - ki bildikleri de varsa, 'illaki vardır, adam prof. olmuş boru mu diyeceksiniz' para ile bilgi birikimini paylaşması da ne kadar doğrudur - bir şekilde ticaret haline getirmiş, sitesinde pazarlama filan da yapan bilim insancığı.

ahanda yarın deprem olur da, ölmez çıkarsak, o haber senin bu haber benim, denize düşen yılana sarılırmisali ekranları kaplar.
    ... faidelibilgi
  5. 5.
    kişisel web adresi http://www.ahmetercan.net/ olan deprem uzmanı.
    ... duman6kelimeler
  6. 6.
    japonya'daki depremin ardından yaptığı konuşmada 7-10 gün içinde türkiye' de deprem olabileceği ihtimali üzerinde durmuştur.
    deprem oldu mu? oldu. dün muş'da (3.1) bugünse van'da (4.6) meydana geldi.

--spoiler--
    yeni olacak depremlerden süprüntü dalgaları beklenebilir. uzak etki içinde türkiye’de girer. uzak etki içinde yüzde 3’lük bir olasılıkla türkiye uzak etki altındadır. türkiye’deki en çok korkulacak yerler kuzey anadolu kırığı, batı anadolu’nun bulunduğu ve doğu anadolu’nun bulunduğu yerlerdir. ille de olacak diye bir şey yok ancak 7 ile 10 gün içinde bayındırlık ve iskan bakanlığı afet dairesi hazır olmalıdır.
    --spoiler--
    ... nickimsist
  7. 7.
    memlekette böyle öküz deprem uzmanları oldukça daha biz çok saçma sapan deprem yorumları dinleriz. sözde bilim insanı hıyar ağası.

edit: senin egonu sikeyim. ulan bir bokta değilsin ki hani, egonu anlasak?!
    ... izzetbegovicolsayeterbuadigeye
  8. 8.
    Adını ilk defa bugün bir hürriyetin internet sitesindeki bir haberde gördüm.
    Samanyolu televizyonunda canlı bağlantı yapılıyor.Konuşmayı aynen aktarıyorum.
    http://webtv.hurriyet.com...yinda-boyle-cildirdi.aspx
    Tuhaf..
    1 ... mavi
  9. 9.
    memlekette bolca bulunan proflardan birisi. nedense oğuz isimli şahsa uyuz mu olmuş nedir, ulusal bir kanalda ego postası koymuş. (bkz: ne içtin sen koçum)
    -1 ... elimde belgeler var
  10. 10.
    '7.2'lik deprem bekliyoruz' demiş bilim insanı?
    ... duman6kelimeler