bugün

Yakında paralel damgası yiyecek küçük adamdır çünkü zamanında aynı şeyi kendi de yapmıştır.
beter olsunlar.
Ben Davutoğlu olsam bugün 12'ye kadar uyurdum.
kurmalı bebek olmamak adına istifa kararı almış başbakan.
ancak bu kararı çok önceden vermesi gerekirdi. çünkü çok günaha ortaklık etti.
cumhurbaşkanı çevresinde onurlu adam istemiyor. gurursuz, biat edecek, özgüveni olmayan ve tüm haksızlıklara boyun bükecek adamlar istiyor, abdullatif şener, abdullah gül, bülent arınç, ali babacan vb. gibilerini yanında istemiyor , çünkü yeterince güçlendiğini biliyor, yolda bulduklarını değil yola çıktıklarını ortadan kaldırıyor.
davutoğlu da ayak bağı olmaya başlayınca ipini çekti. parti içerisinde kalanları da zamanla yok edecektir.
artık akademisyenliğe dönme zamanı, diğerleri de kolay kolay topa giremez, belki abdullah gül ve abdulatif şener bir karar alabilirse işler değişir. çünkü merkez sağın mutlaka yeni bir parti kurması şart oldu, yoksa uçuruma doğru gözü kapalı koşuyoruz.
Ne kadar aci. Koca ulkenin basbakanisin ama arkanda kimse durmuyor.
birkaç gün içinde tarihin tozlu ve puslu sayfaları arasında yerini alacaktır.

akp ve cemaat birbirine düştüğünde orgazm üstüne orgazm yaşıyordum, bir benzerini dün yaşadım. yalnız yazık oldu. siyaset bilimi eğitimi almış bir başbakan görevini bırakıyor. gerçi aldığı eğitimi hiçbir zaman kullanma gereği duymayan bir başbakandı ama olsun.

şimdi merak ettiğim bir şey var: bir anda esad yerine esed demeye başlayan ahmet davutoğlu'na suriye'de ehmet davutoğlu diyorlar mıdır?
Esadi devirmek icin yola cikipta,kendi devrilenler arasina katilmistir hoca.
Mucadele etmeden kazandiklarini mucadele etmeden kaybeden basbakan.

Gercekten haketmet istiyorsa mucadele etmeli. Kazanirsa saygi duyulur. Kaybederse yine saygi duyulur. Rte'ye karsi mucadele etmek kolay degil.
görsel
ar ti i nin parmakla gösterip yerime bu geçecek dediği ve daha sonra yine kendisinin alın bunu buradan dediği şahıs. pek te şeapmamak lazım.
Kendisini hep süleyman şah taburuna füze attırma dümenleri çeviren hain olarak hatırlayacağım. inşallah bir gün yargı da hatırlar kimbilir daha ne fırıldaklar çevirdi ortaya çıkar.
Düne kadar koyunların anadolu çomarlaının iradesi dışında oy verdi bunların seçme hakkı elinden alınsın bunlar seçmen olamazlar diyenlerin bugün halk tarafından seçildi şimdi darbeyle indiriliyor dedikleri adam.

Heif zaten o makama getirilirken geçici olduğunu biliyordu. Ona biçilen rolü oynayıp misyonunu tamamladı.
Eskiden darbeyi Ordu yapıyordu, artık Cumhurbaşkanı yapıyor.

Bazıları hala AKP karşıtlarına laf atma derdinde. Gerz misiniz siz ya?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
başbakanlığı döneminde ülke mayın tarlasına dönmüştür.
görevde 21 ay kalmış eski başbakan .
Döneminde ülke cenaze evine dönmüştür.
Eski kukla pardon başbakan.
Not : gelen gideni elbet aratır.
(bkz: üşüyoruz)
Türkiye'de milliyetçi kesimin bile gönlünü kazandığı fakat şu an Uzun Adam tarafından devrilen 21. yüzyılın en iyi Türkiye başbakanlarından.
Kendisi sisteme başkaldırdığı için görevden alındı. Elveda büyük adam.
inşallah yargı önüne çıkar dediğim eski başbakan.
bir kısım tarafından badem gözlü olacakken bir kısım tarafından hain edilecek -eski başbakan.

her ne kadar dış politika için kötü yollar izlenmesine sebep olsa da parti içinde diğerlerine göre daha demokratik, daha tahsilli, daha efendi ve halk tarafından sevilen bir insandı.

hayırlısı olsun diyoruz, güle güle bıcır adam.
görsel
seneye de giyersin demişlerdi...
görsel
Cumhurbaskani da benim basbakanda benim hatta emine bile benim lan.
sadece kimse gücümüzü test etmeye kalkmasın lafı ile akılda kalacak olan, erdoğan'ın isteği ile başbakan olan, yine erdoğan'ın sözü ile başbakanlığı bırakan kişi.

görsel
Cezalandırılırmış bir boğaziçi'Lidir. Ahahaha