bugün

boşa boşalmayan karşılarında mutlaka boşalacak bir örümcek kafalı bulan gençlerdir. *
ülkenin geleceğini bok edenlere karşı savaşan gençliktir.
ülkenin pakistan a dönmesini istemeyen gençlerdir.
pasif atatürkçü gençlik olmasından iyidir...
biraz haberleri izleyince, biraz gazete, biraz da örümcek kafalıların yorumlarını okuyunca sakin kalamayan, bunda da haklı olan atatürkçü gençliktir. ülkenin ne halde olduğunu görmezden gelen, sırf başta diye baştakilere yaranmaya çalışan, hiçbir fikri yokken fikir üretiyomuş gibi gözüküp atatürkçü gençliğe laf sokmaya çalışan gençlikten çok daha makbuldürler kanımca.
atatürk ün sahip çıktığı gençliktir. hitabesini okuduğu gençliktir. türkiye gençliği dir.
örümcek kafalı iq fakirleri tarafından eleştirilmeye çalışılan topluluktur. yok çarpıkmış, yok erken boşalırmış...

onlar tam zamanında ve tam gerekli olduğu yere boşalırlar örümcek kafalı arkadaşlar. siz nereye isterseniz oraya...
arachnophobiadan muzdarip olmakla ilgili ne kadar haklı sebepleri bulunduğu bir kez daha anlaşılan gençlik..*
ortada bu kadar sapkın varken, agresifliğin maalesef az geldiği; şimdilik tetikte duran gençliktir.
atatürk demeden önce ağzını temiz suyla çalkalaması gereken insanımsılara karşı, agresiflikten de öteye geçecektir. az kaldı...
(bkz: çok kelle gidecek lala çok)
irticacıları bin defa düzmüş, gerektiği anda tekrar düzecek gençliktir.

ayrıca muhtemelen nurcu takılan lise çocuklarının açtığı başlıktır. komiktir gülünçtür..
cevresinde bol bol örümcek kafalı görsünde agrasifleşmesin mi gençliğidir. atatürkçü olmayı katagorize edip, alaylı uslupla aklı sıra ayar veren, sabilere sinirlenmesinde ne yapsındır. anlamıyorum böyle başlıklar açıp, milletin damarına basıp, orda aklınız sıra eğleniyor musunuz ? demekten kendini alamayan gençliktir.
hayvan sever, ama örümcek sevmez gençliktir. agresifliği bu örümceklerin sık sık saçma sapan başlıklar açmasındandır.
kışkırtılan gençliktir.

(bkz: arı kovanına çomak sokmak)
yobazlar tarafindan sevilmeyen,
hainler tarafindan benimsenmeyen,
tikiler tarafindan özünsenmeyen,
örümcek kafalılar tarafindan hazmedilemeyen,
genclik.
okuduğunu anlayamayan, forward mesajların biriktirdiği bir aktüel bilgiye sahip, kime, niye, neye karşı çıktığını bilmeyen tek artısı atatürkçü olduğunu söylemek olan, onu da sadece söylemekle kalan gerisi agresiflikten ibaret sarsak, değer yargılarından bihaber gençliktir.

agresifliğini kanıtlamış lakin atatürkçülük yönünden vasat olan, bunu kanıtlamanın tek yolunun darbe yapmaktan geçtiğini sanan postal kafalı gençlik.
ha bir de (bkz: sözlük fedaileri)
zamanı geldiğinde tekrar istiklal mahkemeleri ile cevap verecek gençliktir.

edit: devrimle darbe arasındaki farkı bilmeyen gerizekalıların hakkında atıp tuttuğu gençliktir.

(bonus)edit2: ayrıca;
ulan ben bu hayatta bi bok olamadım, hiçbir siyasi görüş oluşturamadım kendime öyleyse neden düşünen ve düşündüğünü savunanlara bok atmıyorum diye düşünen gençliğin bu entryden sonra birçok entry döşeneceğini bildiğim gençliktirç
tipik aptal türk gencidir ilerliyen yıllarda ülkenin orasına burasına koyması muhtemeldir.
(bkz: bende bir aptal türk genciyim sanane lan)
(bkz: at gözlüğü)
"laik değilim, laikliği korumakla yükümlüyüm" diyen bir başbakan'a sahipken pasifist ve optimist olamayan gençliktir.
atatürkçü olduğu için değil agresif olduğu için eleştirilen, ve başlığın altına boşalıp rahatlayan gençliktir.
"adam olamadım bari marjinal olayım" gençliğinin bok atmaya çalıştığı gençlik...
işi gücü olmadığından "burda oturayım, ulan bir başlık açıyım ki herkes birbirine girsin, sonra zaten ben bir şekilde kendimi haklı çıkartırım, onlar orda kudururken, bende orgazm olurcasına bundan zevk alırım" diye düşünen, savunmasıda "ben atatürkçü olmalarını değillllll, agrasif olmalarını eleştirdim, ne kadar iyiyim" edasıyla hala konuşan,bir grup * olup sözlüğü ne yapsakta karıştırsak diye ugraşan, gençlikten daha makbul gençlik.
anlaşılamayan şey, atatürk'un adını ağzına alamayacak kadar cüheyla olduğu halde eleştiri yapmayı hak sanan insanlaradır asıl bu tepki.
(bkz: moderasyon bunları gör)
atatürkçü gençlik aklı selim, mantıklı gençliktir. nerde nasıl davranacağını, neye nasıl tepki vereceğini iyi bilen gerektiği yerde agresif olan değil olmak zorunda bırakılan gençliktir.