bugün

latince'de tanrı kuzusu anlamına gelir.

bu kuzudan kasıt, hz.isa'dır. yuhanna'nın incilinde geçer.
requiem'in 13.bölümüdür.*
latince "tanrının kuzusu" anlamına gelir.
Hz isa'yı simgeler.
http://www.cambshistoricc...mages/AgnusDeiStJohns.JPG
(bkz: lamb of god)
mozart'ın requem'inin en güzel bölümü. çok güzel bir arkadaşım sayesinde çok daha sevdiğim eser...HG
orjinal ismi cordero de dios olan arjantin-fransa ortak yapımı film. Yönetmeniyse Lucía Cedrón.
Oyuncular: Mercedes Morán, Jorge Marrale, Leonora Balcarce, Malena Solda, Juan Minujín, Ariana Morini, María Izquierdo, Ignacia Allamand, Ana Celentano, Horacio Peña.
dokuzuncu nesil yazardır kendileri.
bach'ın sağlam eserlerinden biri Alexander School'dan dinlenilesidir. si minordür. nefes bölümleri zor da olsa ses eğitimi alanların söyleyebileceği bir eserdir.
seviyesiz bir yazar...şansızlık olsa gerek açtığı başlığa cevap yazdım yazmaz olaydım...seviye yerlerde! yazık...bir an önce eğitilmeli.
(bkz: #18171965) sanırım ilgi çekmek istiyor.
(#18171965) geceleri üstünü iyi örtmeli. bi tarafları açık kalıyor böyle şeyler yazıyor falan. geçmiş olsun hocam...
komünistlerin hazmedemediği yazar.
sadece deniz gezmişe kgb ajanıydı diyebilmek için sözlük hesabı almış yazar.
Formasyon kralı düşünce zengini yazar.
galatasaray sevdalısı yazardır.
Eğer haklıysa (bkz: gökhan inler/@agnus dei) & (bkz: ömer toprak/@agnus dei) gördüğüm her yerde artılıycam onu.
(#20896858) ahmet kaya için söyledikleri terbiye sınırının ne kadar aşağılarda olduğunu gösteren yazar. benim dilim bu kadarına varıyor. az biraz insaf!
ahmet kaya için söyledikleri pkk sevicisi sarı-yeşil etekli bölücü kürt kızlarını ilgilendirmeyen yazar.
#21328773 bakınızıyla güldürmüştür. başlık, entry ve bkz uyumuna örnek vermiştir.
samuel barber'in adagio for strings'ini koroya uyarlamis oldugu hali. Lakin Sabah isiklari vurmaya baslayip dunya doguyorken pek de mutlu bir ruha soktugu soylenemez.
(#24318428)
(#24317222)

bir katliamla böyle dalga geçmek kendisine de sözlüğe de hiç yakışmamıştır.
güncel Önemli Başlıklar