bugün

bu adama saldıran birileri varsa bilin ki o insan vatan, millet, devlet düşmanıdır. bu kadar vatan sevdalısı bir insan görmeyeli uzun zaman olmuştur.
kendini kültürel olarak geliştirmiş bir insandır. laik, seküler olduğunu iddia eden lakin herkesin düşüncelerine saygı duymayan kişiler tarafından sevilmez. bunun nedeni ise kendisinin bu sözde aydın kesimden daha açık bir şekilde araştırma yetisine sahip olmasıdır.
Tipik Anadolu insanı Allah kitap der ama eş aldatmayı kendine normal görür.

Hahaha yav bunlar katiyen eğitilemezler.
En sevmediğim yazarlardan birisidir.vakti zamanında kankama laf etmeyecekti.ewed
On ikinci nesil çaylak. Evet.
küfürbaz ve seviye yerlerde bir ak troll, çaylak olanların arkalarından atıp tutabiliyor ancak korkak. o değil ben çaylakken arkamdan atıp tutarken, çaylağı saplamışlar buna. ln. ne güldüm.

https://m.uludagsozluk.com/e/43241017/
görsel
Onikinci nesil troll'ü.
Abi siz misiniz lan?
tipik akp kitlesi işte. yarım saatlik hafızaya sahip. akp bunlardan besleniyor.

"oha bu milyonlarca suriyeli nerden çıktı" diyor. yarım saat kendi dediğini unutuyor. beyin resetleniyor.

"başımızda dünya lideri varsa, biz niye hergün fakirleşiyoruz" diyor. yarım saat sonra kendi dediğini unutuyor. beyin resetleniyor.

görsel
Anca benimle uğraşacak troll'ün.
Bunun eski adı neydi ya?
Hesabı silinince geldi yenisini açtı.
Ne zaman çaylak olacak diye merakla bekliyorum...
Tecavüzcü gibi konuşan bir fesli daha!
görsel

Tesadüfe bak. iyi troll lafın üstüne gelirmiş!
seni bilemem benim kitabımda yazmaz öyle halka açık yerde karıya kıza tehdit küfür. o kafanı çatır çatır ezerim senin.

görsel
Zavallı bir şey.
Akp'nin ve malum zatın Göt kılı.
ilerde herhangi bir tecavüz olayına karışırsa dayağın alasını yiyecek şeref yoksunu.
Yeni lakabı tacizcidir!
Silik mi oldu o?
Sevindim, sözlük boş beleş bir ak trollden daha kurtulmuş.
köyüne dönmüştür.

Hahahaha
silik olmasıyla sevindiren yazar.

inşallah bir daha dönmez dönmek nasip olmaz.
siktir sin gitsin..
buralarda olduğunu biliyorum sen seversin reankarnasyon. dm'den o kadar adres aldın müsait bi zamanda uğra acıtmayacağım canını bi çayımı içer iki dayağımı yer gidersin en fazla. *
kemoşları hoplatan yazardı ama artık yok belkide buralarda. kanka buralardaysan bi haber et lo.