bugün

ömür boyu beslenecek bir orospu çocuğu daha.
görsel
inşallah hapiste bunun belini kırarlar.
Evrende yaşanan binlerce rezaletin en doruğu sayılabilecek olaylar arasındadır.
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı, aklın almadığı, midenin kaldırmadığı.

Sòz konusu anne ve baba müsveddesinin de, en ağır şekilde cezalandırılarak, cinayet ve tecavúzden yargılanmaları gerekir.

Lanet olsun o kokuşmuş beyinlerin, kokuşmuş evlerinde, sokakalarında yaşanan tiksinç hayatlar!
Geberin!
Bence annesi babası bununla aynı cezayı almalı. Yemin ederim yazacak bir şey bulamıyorum.
Birgün arabayla Afyon'dan geçerken abim; buralar hep kırsal kesim kim bilir burda neler neler dönüyodur çok tehlikeli. demişti.
Çocuk haklı çıktı.
içimde sadece nefret kocaman, uçsuz bucaksız nefret hissi var. ne denilebilir ki? hangi söylem; bu iğrenç olayı, bu iğrenç insanı tabir edebilir? cidden umudum yok artık. günden güne daha da iğrenç bir millet oluyoruz.
Beslemezler yahu içeride hallederler. Ne önemi var ki? Kardeşleri geri gelmeyecek. 4 yıl boyunca çektikleri işkence ne olacak?
Geberememeli. Yıllarca işkence yapılmalı,.tecavüz edilmeli.
Böyle piçleri yaşatmayacaksın.
Muhteşem ve eşsiz yargı sistemimizin 70 bin kez müebbet vermeleri gereken bu yaratığa iyi halden vs vs. Kaç yılcık hapis verecek merak konusudur.
inanılır gibi değil, kardeşin ulan bu bacın, nasıl olur!
buna inanmak istemiyorum.
Dehşet,Insanın kendisi.
Başka bir şey değil.
Umarım hapiste gelmisini geçmişini sikerler.
tecavüzün bu kadar normalleştirildiği bir ülkede artarak devam eden tecavüz haberlerinden sadece biri.

edecek küfür bile bulamıyor insan.
Hani şu dünya nufusunu 4de 1e indirme planlari yapan bir zümre var ya... böyle seyleri gördükçe adamları hakli buluyorum.
Bu serefsize idam verilmeyecek. Bari hucreye degil de, koğuşa atsalar.
Koğuşta bunu orospuya çevirirler..
Özgecan arslan' ı öldüren orospu çocuğu ve babası da hücrede kalıyordu. Ancak adam gardiyan giysisi giyip , gizlice silah sokup yemek verme bahanesi ile bir güzel öldürmüştü ikisini de. Bu kadar basit.