bugün

ilk başta beğenmedim şimdi beğenerek dinliyorum sağol sılacım.
ilk dinleyişimde sevmediğim ama sonraki dinleyişlerimde olmuş bu diye düşündüğüm şarkı, özellikle "az şekerli bi kahve yap, sade içemiyorum afitap" kısmı baya güzel olmuş.
ay çok kötü ya yayından kaldırılsın birisi bişey yapsın. *
Eğlenceli, oynak bir şarkı yapmaya çalışmışlar ama olmamış, olamamış.

Rober hatemo nun pabucumun dünyası bile on basar buna. Rober in klipte pabucumun dünyası derken attığı tekme de dahil. *
Severim sılayı. Yalnız osmanlıca kasıcam derken bu şarkı sertar ortaç ın eski türkçe versiyon şarkıları gibi olmuş. Bir araya geldiğinde hiçbir anlam yok.

Lakin ben de gitgide anneme benziyorum afitap.
aslı afitab hatta afitaab olmalı güzel yüz anlmaında.
Bana cok eglenceli geldi. Sevdim. Moda nasil degisiyorsa, insanlarin zevkleri nasil degisiyorsa sila da istedigi tarzda muzik yapabilir diye dusunuyorum. Hayir sila'nin avukati degilim.
klasik sıla şarkısı. yeni albüm demişler ama ilk albümünde de benzer sese/söze denk gelmek mümkündür.

son olarak;

aboneyim abone > afitap
sıla gibi şarkıcıya böyle bir şarkı yakışmamış.
Son zamanlarda dinlediğim en kötü şarkı. Bunu beğenen insan boş insandır.
Afedersiniz bir boka benzemeyen, müzik buysa, sanat buysa ben yokum dedirten şarkı
seksi, şuh olacağım demiş dans edememiş sıla. az kıvır kız. kamera nereye odaklanacak bulamıyor. ya da bu işler sana göre değil sılacığım. dön yoldan. şarkı memleketimin zil zurna hali gibi. sanat veya sanata benzemeye çalışan şeyler bile dönemini yansıtır. kel alaka, ne alaka. yarı arabesk yandan yandan.
Berbat bi şarkı hacım..
(bkz: seçim şarkısı olarak afitap/#32642346)
Çalıntı şarkı.
Bir sıla şarkısı. Beğendim ama, klibi bu şarkıya çekilebilecek en kötü klip.
sıla sayesinde meşhur olan orospu adıdır.
Sıla yine yapmış dedirten şarkı.
sıla'nın parodilik şarkısı.

https://www.instagram.com/p/BFWb1xVSNGH/
"hatıradan mütevellit" kısmında kürekle ağza vurma hissi uyandıran, git gide görümce dişleten şarkı.
güzel yüzlü kadin anlamina gelen bir sila sarkisi.

"az sekerli bir kahve yap
Sade icemiyorum afitap"
Sılanın eğlenerek ve severek dinlediğim son şarkısı.
Sılayı sevmeme rağmen nedense beğenemediğim yeni şarkı.
Bilen baksın şu falımıza Kaldık mı hacıya hocaya Kaç vaade umut yazılı Halimize bak arkadaşım. Sıla'nın muhteşem şarkılarından birtanesi.
Sılanın saçma salak şarkısıdır, radyolarda bütün gün kafamı ütülüyor mecburen maruz kalıyorum bu işkenceye, kim dinliyor lan bu aptal şarkıyı.