bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ks. adana fotoğraf amatörleri derneği.
    -1 ... muhterem fil
  2. 2.
    23 ocak 1979 yılında kurulmuştur.
    ... nyks
  3. 3.
    (bkz: afat)
    ... karizmatiklider
  4. 4.
    başbakanlık afet ve acil durum yönetimi başkanlığı.
    -1 ... mendoza
  5. 5.
    dün gerçekleşen 5.1 şiddetindeki depremden sonra marmara denizi'nde olası bir deprem için vatandaşları uyarmış yönetimdir. Bildiğiniz bir şey varsa gizlemeyin telaş yapmayacağız söz.
    ... zraporu
  6. 6.
    ne bok yediği belli olmayan skimsonik kuruluş.

şeffaflık desen 0.
    -1 ... system error
  7. 7.
    akut ve çeşitli yardım kuruluşlarını deklare ederek yardım ediyorlar.
    nedenini başbakanlığa bağlı olmasıyla ilgili olduğu düşünülüyor.
    ölen vatandaşların yüzüne maske takıp götürmeye çalışan kurtarma ekibi olması da bu iddiaları güçlendiriyor.
    ... teodisece
  8. 8.
    soma holdingin bugünkü basın açıklamasında ocaktaki insan sayısı hakkında açıklama yapabilecek kurum olarak bahsedildi. somalılar'ın yaptığı açıklamalar, internette dolaşan iddialar korkunç. yakınlarının bedenine ulaşamayan ablalar, abiler feryat ediyorlar, gördükçe moralim bozuluyor. önlem alınmadı, suçlular soruşturulmaya başlanmadı hala ama bari insanların akıbeti açıklansın. 450 işçi nerede deniyor. inanamıyorum. saltanatınız yerle bir olsun.
    ... yolumunustu
  9. 9.
    soma için gonderilen yarim sms'lerini somali'ye.yonlendirdigi iddia edilen basbakanliga bagli kurum. bekliyoruz.
    ... 3 tam 1 robot
  10. 10.
    bugün bizim okula gelip deprem hakkında bilgi vererek bilinç yaratmaya çalışan topluluk.
    öncelikle tırstım. 20 milyonluk istanbulda arama kurtarma ekibinin size hemen ulaşıp enkazdan çıkarması imkansız,bilşim ağı çökecek,doğalgaz patlamaları olacak,ikinci afet doğacak dedi semineri veren adam. e haklı ama. bi bayram arefesinde bile kilitlenen bu şehri deprem sonrası düşünemiyorum, en azından bilinçlenip önce kendimizi sonra insanları kurtarmak için çalışmalıyız. ben gönüllü arama kurtarma ekibi eğitimine katılmayı düşünüyorum çünkü,olası bir depremde bir ambulansa 600 kişi düşecekmiş. kaç kişi ki bunlar eğitim almışlar bir enkazın altından ortalama 4 saatte insan çıkarabiliyorlar, bir kişi de bir kişidir. ha bir de her belediye deprem çadırı kurma mecburiyetindeymiş, bilelim. kandilli bu aralar seminerdir eğitimdir baya bir uğraşıyor gibi, demek ki deprem yakın, madem kaçamıyoruz bilinçlenmeliyiz fikrini aklıma ciddi ciddi sokan kuruluş.
    ... tsukky