bugün

antik sümer kralı. mezopotamya mitolojisinde ilk insandır adapa.
(bkz: en büyük anadolu klübü fenerbahçedir)
(bkz: galatasaray ın beşiktaş ı ciddiye almaması)

gibi başlıklar açarak beni ortaokul sıralarımdaki günlerime götürmüştür.
o zaman yapardık biz muhabbetleri de o sebepten.
şimdi mi? aa büyüdük lan biz.
sanırım yeni bir troll doğuyor.
(#7351852)

yeni bir troll. (bkz: yeni trollümüz hayırlı olsun)

kendisi sanırım hocalı katliamı'nda ermenilere yardım edenlerin ruslar olduğunu henüz bilmiyor. dağlık karabağ'ın ermeni işgali altında kalmasının sebebininin rus desteğinin olduğunu da...
kendisi her ırkın, halkın zamanı gelince katliam yapmaktan çekinmediğini bilen biridir. bazı katliamları sebep göstererek bazı milletlerden soğumaz, nefret etmez. o şekilde bakarsa her milletten nefret etmesi gerekir.
(#7351971) Kendisinin kelime oyununu aha da böyle ağzına tıkadığım troll'ümsü... Onu bile becemez bu tekkaşlar.
her söze bir cevabı vardır ama önce lafa bakar laf mı diye, sonra söyleyene bakar adam mı diye.
kendisine laf eden adamlara türk vecizlerinden birisiyle cevap vermeye çalışan trollümsü.

Not: Buradaki Türk kelimesi bu trollümsünün antisidir.
(#7351852)

kendisi hiç çeçenistan'da bulundu mu? diye sormak istediğim yedinci nesil troll...

hariçten gazel okumak kolay tabi.
(bkz: #7360116) şaka yapıyor olmalı dedigim yazar.
ilk kez tam olarak gözlemlediğim sapık ruhlu troll.

(bkz: gerçek hayatta yakalasam kayacam)
adaba davet edilesi trollcan. validesini alıp da gitsin.
henüz yeterli seviyede değil ama biraz daha çalışırsa başarılı bir troll olabilir. hatta uslu bir çocuk olursa şirinleri bile görebilir.
aile sevgisini, samimiyetini ensest ilişki zanneden..kolpa troll...
"dervişin fikri neyse zikri de odur..."

--spoiler--
troller esas olarak dev yaratıklardır. iskandinav mitolojisinde dağlardaki mağaralarda ve içi oyuk tepelerde yaşayan insan yiyen devasa beyinsiz yaratıklardır. çirkin ve çok kötüdürler. troller güneş ışığıyla karşılaştıklarında taşa dönüşürler. hazinelere bekçilik ederler ve demir işçiliğinde iyidirler.
sonraları evrim geçirerek yeraltındaki mağaralarda yaşayan cüceler gibi yaratıklara dönüştüler. hala kadın ve çocuk çalmaktan hoşlandıkları için tehlikelidirler. ve de artık atalarından çok daha geri zekalıdırlar...
--spoiler--
anal dönem ile fallik dönem arasında sıkışmış, heyecan dolu troll.
(bkz: küpe takanları gay sanan zihniyet) örneğidir.
(bkz: saç uzatıp küpe takan oğlunu eve alan baba)
(bkz: dostum yazar demişsin ama bu troll çıktı)
(bkz: dostum troll demişsin ama bu silik çıktı)
erkek haliyle babasına fazla sarılıp babasının uyarılması sonucu hala g.tünün üstüne oturamayan yazarımsı insan müsvettesi... senin ben din anlayışına sokayım..

(bkz: #7360116)
(bkz: aklına giden damarlar sikinden geçen organizmalar)
(bkz: bu insansa biz neyiz)
(bkz: aynı türden olduğuna utanılası insanlar)

daha ne diyim.
yeni bir yedinci nesil silik.

çakma trolldü, gülüyorduk falan ama..

(bkz: bu kez güldürmedi)
yedinci nesil silik.

(bkz: oh canıma değisin)
yazarlık hayatı 5 ay kadar sürmüş 7. nesil silik yazar.
(#7355878) ile öğretmenlerin tatilini 3 ay sanması dolayısıyla Recep Tayyip Erdoğan olmasından şüphelendiğim yazar.
'zarı' hece grubu sonuna eklendiğinde adapazarı olacak kelime.