bugün

american idol isimli yarışmada finallere kalmış, şu aralar power fm'de whataya want from me ile kulakların pasını silen adam.
adam dedim, nasıldır dedim, böyle sese sahip insan evladı ne kadar yakışıklıdır diye düşündüm.
işte bu kadar yakışıklıymış:
http://i.ytimg.com/vi/0lnnBmH-ZMQ/0.jpg
(bkz: allahım sana geliyorum)
ama'da * töreninde sergilediği farklı performansla adından günlerce söz ettiren, gündemin son bombalarından biri. ayrıca 2012 filminin bitiminde çalan time for miracles şarkısını seslendirmiştir.
sadece şarkılarının dinlenmesi gereken müzik şeysi. resmini falan görünce "bu ses bu adamdan mı çıktı?" diyor insan. *
gay şarkıcıdır.
akran baskısı üzerinde dinlenebilecek şarkıcı.
tam adı Adam Mitchel Lambert olup 1982 doğumludur.
Gaydir meydir ama whataya want from me şarkısı harikadır.
American idolda ikinci olsada gene iyi çıkış yakalamıştır.
yakışıklı gay American Idol finalisti, şarkıcı.
mükemmel sesin var, ses rengin de 10 numara
fizik o biçim, tip de öyle maşallahı var, baktıkça bakıyorsun.
herşey bu kadar yerindeyken gay liğin alemi ne diyorsunuz.
mükemmele yakın herşey bi yerden patlak verir ya hani...

bari ricky ye talib olsa ikisi de yakışıklı diye saçma bi teselliye dönüyor sonra iş.
whataya want from me yi yaşayarak söylediğini düşünüyorum.
bu yetenekli elemanın arkası gelir diyorum.
Albüm kapağı kabuslarıma girendir.görsel
kendini sıksa bundan bir yirmi yıl sonra rock efsanesi olarak anılabilecek potansiyeli barındırmasına rağmen ibiş olmayı seçmiş şarkıcı. yazık.
if i had you adlı şarkısı ile tanıdığım, gözleri güzel, gay şarkıcı. dudağına parlatıcı sürüyor arkadaş.
(bkz: whataya want from me)
(bkz: whataya want from me) insanı uçurabilen şarkıcı. gaymış falan pek alakadar etmiyor, şarkı güzelse hakkını veririm. diğer şarkılarına da bakmak lazım arkadaşın.
adına bakılarak adam olduğu ve kadınlardan hoşlandığı düşünülebilir ama * kendisi hemcinslerine karşı ilgi duyar. *
tarzını bill kaulitz den esinlendiğini söylemişti bir röportajında.
kendisi büyük yanlışlarda * çünkü hakikaten bu tarzı sesini taşıyamıyo. *
(bkz: adam lambert beyler)*
tarzını pek beğenmediğim ancak gülüşü çok güzel olan, "whataya want from me" şarkısı ile adını daha da duyuran güzel sesli gay şarkıcı.

görsel
http://userserve-ak.last....adam+lambert+wwfm2png.png
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

görsel
(bkz: gay)
tipine bakmadan müzikleriyle melankoliye bağlayabileceğiniz adam. (bkz: whataya want from me) homofobik değilim ancak böyle bir sese de böyle bir tarz, ne bileyim yakışmıyor.
gaylerin yakışıklı oluşu ile ilgili tezimi ispatlamama yardımcı kişidir. ayrıca beğendiğim tek bir şarkısı idir whataya want from me.
Güzel söylesede tipik bir amerikan sese sahiptir.
-Canlı yayında Oral seks yapmıştır sevgilisine(erkek).
queen ile sahneye çıkan eleman. adam queen grubunun yeni solisti.
benden daha iyi makyaj yapan erkek şarkıcı.
http://www.youtube.com/watch?v=R2sAP67AVfg
adam tam bi ibne hani cinsel manada falan değil bakışları bile değişik, freddie en azından adam gibiydi bıyıklı falan. kemikleri sızlıyordur adamın.