bugün

(bkz: deus ex)
alternatif adı verilen bir türde müzik icra eden, ama bana kalırsa tarzı rap/trap/edm olan, ama zaman zaman bazı şarkıları gerçekten bir tarz bünyesine konulamayıp alternatif olarak adlandırılabilen üstad bir solo şarkı yapımcısı / sanatçısıdır.

özellikle sanatçı diyerek altını çiziyorum, çünkü bu adam ciddi anlamda bir sanat icra ediyor ve değeri bilinmiyor.

tüm şarkıları single olurken, aynı zamanda "solo" adı verilen, ama bir gruba dahil olmayıp tüm prodüksiyonu kendi üstlendiği şarkılar yayınlamaktadır. yani şöyle desek belki daha anlaşılır olabilir; altyapı tamamen ona ait. vocalistlik, mix, master, aranje, lyrics ve akla gelebilen tüm müzikal öğeleri bu üstad üstlenmektedir. kısacası herşeyi kendi yapmaktadır.

(bkz: jon bellion) dinleyen var mı aranızda bilmiyorum ama, ses tonundan tutta şarkının devamlılığına kadar bir çok detay neredeyse jon bellion ile birebir aynı. en azından ben dinlerken sanki onu da dinliyormuş gibi hissediyorum. fakat jon bellion'ın sadece 2-3 şarkısını dinlerken, adam'ın şarkıları bir liste halinde ve yaklaşık 10 şarkısını birden aktif dinlemekteyim.

doyumsuz bir sanatçı olan adam jensen'ın kitlesine göz atarsak da, ahım şahım bir dinleyicisi olmadığını görüyoruz. en popüler şarkısı the mysthic'tir. diğer şarkıların da hatrı sayılır derece de bir dinleyicisi olsa da, asla ve asla bir patlama yapamamıştır. sağlık olsun.

seni hiçkimse dinlemese bile dinleyen birileri var be adam! tek bir kişi de olsa var. saygıyı hak eden o adam;

Adam Jensen!