bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    johnson and johnson'ın ürettiği, gece yatarken çıkarılmasına gerek duyulmayan, göz kuruluğu sorununu ortadan kaldıran güzel mi güzel kontakt lensler.
    1 ... gmail notifier
  2. 2.
    purevision lenslerin zulmünden kurtaran lens markası. daha iyisini görmedim duymadım bilmiyorum.
    ... diye dusunuyorum
  3. 3.
    şimdiye kadar kullandığım en iyi lenstir. ancak nedense günlerce çıkarılmadan da kullanılabildiği iddiasına rağmen, çıkarmadığımda gözümü inanılmaz rahatsız etmekte, hatta gözümün içinde kayıp kaybolmaktadır bu güzel ürün. sorun benim gözümde mi ben anlamadım açıkçası.
    ... ikame etkisi
  4. 4.
    mükemmel bir lenstir. gözünüzde en ufak bir tahriş, acı vs hissetmeden sorunsuzca kullanabilirsiniz.
    ... sen de mi brutus
  5. 5.
    alerjin astım ve rinit hastalığıma rağmen hiçbir sorun yaşatmayan lenslerim.
    3 günde bir çıkarıp 2 ay da kullansam bana mısın demiyor. 2 kutuyu 9 ay kullandım ve %100 memnuniyet sağladı.
    ... mr pink
  6. 6.
    lens kullanıp da; gözde kuruluk, kanlanma, görüşte bulanıklık gibi şikayeti olan insanların bir an evvel kullanmaya başlaması gereken kontakt lens markasıdır. diğer markalarla karşılaştırılamayacak derecede rahattır. hatta diğer markaları da bir kenara bırakacak olursak, yine bir j&j ürünü olan acuvue2'den de kat kat iyidir.

ülkemizde sadece "8.4" b.c değerinde satılmasına rağmen, 8.7lik bir b.c değerine sahip olan şahsım tarafımdan rahatlıkla kullanılmakta olduğunu da belirtiyim. yani b.c değerine çok da takılmayın. kolayca tolere edilebiliyor bu ufak farklar.
    ... spoiler
  7. 7.
    bu kadar övgüden sonra almaya iyice niyetlendiğim kontak lens'tir. night&day den umarım iyidir.
    ... they are coming
  8. 8.
    air optix aqua kullanırken yaşadığım gözde yanma, pc başında kalınca sulanma gibi sorunları yaşamamama sebep veren muhteşem lens. arkadaş bu lensse diğeri neydi? ne takıyoduk gözümüze? ilk günkü izlenimi gayet iyiydi, tavsiye edilir herkeslere
    1 ... ohannesburg
  9. 9.
    süper bir lens, takıyosun varmı yokmu belli değil. boush and lomb muş hikaye, 2 aydır kullanıyorum hala banamısın demedi, yalnız çok ince fazla kurcalamamak gerekiyor.
    ... lasminal
  10. 10.
    yaklaşık 3 yıldır kullanmaktayım.daha önce renkli numaralı ve değişik markaların lenslerini kullanmış biri olarak ilk ve tek kullanacağınız lens bu olsun derim.kayma yapmıyor, kaşıntı, hissetme, kuruluk vs gibi hiç bir sıkıntısını çekmedim.diğer lenslere 6-7 günde alışırken bu lense 2-3 günde alışabilirsiniz.bilgisayar ekranına bakmada tv izlemede de bir sıkıntı yaşatmıyor fakat gözleri gereksiz yere oksijensiz bırakmayın, her ne kadar oksijen geçirgenliği yüksek olsada evde gözlük kullanın derim.

yalnız biraz önce kargo ile geldi, kutusu değişmiş.lenslerde de bi değişiklik var mıdır diye denedim renkler biraz daha parlak görülüyor sanırım ya da bana öyle geldi.

birde ovalama gerektirmeyen lens dezenfektanı kullanırsanız kullanımı daha rakat olur ve 1 ayı bile geçebilirsiniz.parmak ile ovalaması, temizliği tırnaklarınız kısa olsa bile zor olabiliyor.

düşünmeden alın ama eczanelerde fiyatları çok uçuk o yüzden lensal.com u da öneriyorum*.
    ... biilllggggeeeee