1. 1.
  Türkiye büyük millet meclisinde görev yapan hdpli bir şahıstır(küfür editi). Pkk\'nın türkiye\'yi tükürüğünde boğacağımı iddia etmiştir. Barış elçisidir.

  http://youtu.be/crfRyYeL8c4
  2 ... satchboogie
 2. 2.
  Hakkında fezleke hazırlanan piç kurusudur.
  2 -1 ... asfaloth
 3. 3.
  bugün mecliste önerilen terör önergesiyle kurulacak olan komisyonda hdp tarafını temsil edecek bir milletvekili.

  komisyonda sağa sola tükürerek terörü araştırıp, önlemler sunacakmış, ama mhp ve ak parti karşı çıkmış yazıklar olsun. değil mi?
  4 -1 ... alekta movik movik
 4. 4.
  hakkari'deki zeydan aşiretinin liderlerindenir. millet sanıyor ki bu hdp sosyalist falan. bu adam kıro öküzün tekidir. sosyalizm falan da bilmez. kürt lan işte daha ne olsun.
  1 -1 ... shah caspian
 5. 5.
  Hakkari'nin halkların demokratik partisi milletvekilidir.
  -1 ... benim oglum tarih okuyor
 6. 6.
  Terör komisyonu önerisini destekleyen iki partiden birinin milletvekili.

  Daha dün bizzat pkk'yı yüceleştiren bu soysuzun partisi niçin terör komisyonu önerisini destekledi? Bir düşünün bakalım... MHP niye desteklemedi diye kafa yoracağınıza pkk'yı açıkça arkasına alan HDP niye destekledi diye kafa yorun...

  Chp'nin verdiği önerge açıkça PKK'nın kolu olan hdp'yi memnun etmiştir, peki neden? Çünkü PKK ve HDP operasyonların sürekliliğinden korkuyor, bunu oyalamak için işi meclise taşımanın derdindeler, HDP stepnesi CHP de bu amaca hizmet edercesine meclisi topluyor...

  Ne mutlu ki MHP oyuna gelmedi, operasyonlara devam! HDP ve CHP daha çok ağlayacak...
  3 ... ateistvaiz
 7. 7.
  bir fistanlı pkk geleneği olan "tükürdüğünü yalama" geleneğinin (bkz: pkk nın tükürdüğünü yalaması) gereğini yerine getiren şahıstır.

  http://www.milliyet.com.t...detay/2094688/default.htm
  4 ... rumeli71
 8. 8.
  kendi çöplüğünden, yüce türk milletine karşı şerefsizce ve haince hönkürmelerde bulunmuş tek kaşlı orospu çocuğu. hem de her gün bir şehit verdiğimiz bir dönemde sıçmış fikirlerini. neyse ki savcılık hakkında ''terör örgütü propagandası yapmak" ve "terör örgütünü övmek" suçlarından yargılanması ve dokunulmazlığının kaldırılması ile ilgili fezleke hazırlamış.

  bir de senin benim maaşımdan kesilen vergilerle besleniyor amk barzosu. allah belanızı versin.
  2 ... jarrus
 9. 9.
  bunları milletvekili yapıyorsunuz işte. ekmek yedirmeyeceksin bu **'e. dağdaki teröristten farkı yok bunun. vekil olmasa dağa çıkardı. pkk terör örgütünün açık açık savunuculuğunu yapıyor, kameralar karşısında açık açık. bu adam bu işte. ne buna ne bunun yoldaşı soysuzlara ekmek yedirmeyeceksin.

  bu herif türkiye cumhuriyetini ne sanıyor. hükumetin yaptığı politikayla adam oldular. türk milletini türk devletini ne sanıyor bu. kimi tükürüğe boğacakmış. kan alırlar kan.
  3 ... 3 tam 1 robot
 10. 10.
  geçmişine bakınca, yakında akp saflarında siyaset yapmasını beklememize neden olan tipitiptir:

  http://www.milliyet.com.t...detay/2096456/default.htm
  ... rumeli71