bugün

abd'de bir geyik avcısının gece görüntülediği acayip canlıdır.

uzaylı olabilir. olmayabilir. biri maske takmış olabilir. fotoşop olabilir. her sikim olabilir. bir bir bir.

http://videogaleri.gazete...-goruntuyu-konusuyor.html
türk haberciliginin ne hale geldigini gösteren, türk zekasiyla yapilmis olmasi muhtemel feyk canli.

gaza geldim, birazdan arastiracagim gercekten böyle bir sey var mi diye.

mna koyim bir tane fotograf cekiliyor. hep de bir gizemlilik olacak zaten. fotograf makinasi kiriliyor ama hafiza karti saglam kaliyor. fotografi ceken kisi saskina dönüyor. bilmem ne...

gecenin bir vakti karsima öyle canli cikacak da ben onun fotografini cekecegim ha? bi' siktirin gidin ya.

edit: sanirim haksiz degilim. pek cok sekilde arama yapmama ragmen, bu habere benzeyen bir haber dahi bulamadim. hep texas'ta, nevada'da görülen ufolar falan iste.
(bkz: kedidir kedi)
hangi avcı gece ormanda fotoğraf makinası ile gezer ki?

(bkz: he de geç)
(bkz: left 4 dead 2)
kimilerini korkutmuştur.
var sayalım ki ben bu canlıyı ormanda gördüm; fotoğrafını çekmek aklıma gelmez, o an altıma sıçmakla meşgul olurdum.
Türk avcıları avcılığı genellikle yiyecek ihtiyacı için yaparlar. Bu avcı ise hobi olarak yaptığı için vurduğu avların fotoğrafını vs. çekiyor olabilir.
Beni tam sıçarken yakalamışlar.
Ben de diyorum niye bakıyorlardı garip garip.

(bkz: ansızın gelen şöhret)
zorla inandırma periyodunda son evreler.
ana! benim lan bu!
uzaylı-köpek-domuz üçlüsünün yaptığı grup seksin meyvesi olan yaratık.
(bkz: care of magical creatures) *
bizim kabileden.
eğer gözleri uzaylıya benziyorsa uzaylılar var ve gözleri görülmüş olmalı.
o yaratığı gördün deklanşöre bastın. hadi tamam diyelim. fotoğraf makinen kırılıyor sen içinden hafıza kartını alıyorsun o ara yaratık sana bişey yapmıyor. sen kaçıyorsun seni kovalamıyor. amk o zaman evcil bu alaydın hayvanı basının karşısına geçseydin. hiç akıl yok bu heriflerde yahu...
önüme tuhaf canlı çıksa da fotoğrafını çeksem diye bekleyen geyik avcısının görüntülediği hede işte.
Anında çalılar arasında çıkıyor ve avcı hemen nasıl oluyorsa fotoğraf makinesini çıkarıp hiç birşey yapmadan fotoğrafını çekiyor. Fotoğraf makinesi kırılıyor ama hafıza kartı sağlam kalıyor ve basına bu resim gidiyor
Basında sanki daha önce uzaylı gözü görmüş gibi;

Gözleri uzaylı gözü
Burnu domuz burnu
Ağzı köpek ağzı diyor.

http://videogaleri.gazete...-goruntuyu-konusuyor.html
olay uydurma olabilir ama, kendisi mümkün olan yaratık... tabii, bir açıklaması da olacaktır zamanla...
internet üzerinden yapılan yazılı haberciliğin bile vidyo formatında oklar, daireler ve renklerle amına koyan yüce türk medyasına kafam.. ay pardon, yazıklar olsun.

ortada sahte bir fotoğraf ve angutun tekinin salladığı bir yalan var, bu kadar. sen ne akla hizmet olayı vidyolaştırıp müzikli efektli bir hale getiriyosun, napıyosun lan sen?

geçen gün bir alman kanalında ana haberlerde bir annenin çocuğunu pencereden atması vardı. "bilmemnerde anne cinnet geçirerek çocuğunu camdan attı" dedi ve geçti. şok oldum. bünyem kabul etmedi, ağlamak istedim. benim yurdum medyası böyle bir haber yakalayacak, çocuğun veya kadının 7 sülalesi, bakkalı, komşularıyla konuşmadan; daire içine alıp oklarla göstermeden hatta canlandırma yapmadan bırakacak? Türkiye'mde en az 20 dakika izleyeceğimiz, küçük çocuğun adını ezberleyeceğimiz, sülalesiyle tanışacağımız haberi 20 saniyede geçtiler.

türkiyede haberciliği jonklörler yapsın, habercilerde kamyon şöförü olsun. yakışır.
(bkz: george w bush)
görsel
--spoiler--
gözleri uzaylıya benziyor
--spoiler--
ahahaha süper lan!
kim uzaylı gördüyse şimdiye kadar demek ki gözleri öyle oluyormuş.
o değilde bunu gören adamda iyi cesaret varmış lan. fotoğraf çekebiliyor birde o sırada. bıravongen.
videoyu izlerken çok ağır küfürler ettim. basın kendine gel, aptal aptal şeylerle uğraşma gerizekalılar.

tanım: çok tuhaf canlıdır. gazetecilik dehasının ön planda olduğu haberdir.*
tüyleri dökülmüş dağ ceylanıdır.