bugün

türkiyeda olsaydı eğer.o yaratık gece vakti ormanda bulunmaktan pişmanlık duyardı büyük ihtimal.tecavüze uğrar paşa paşa gezegenine dönerdi lan!*
hakkinda ayni uzayliya benziyor diye de yorumlar olan fake yaratik.

ulan kac tane uzayli gordunuz de biliyorsunuz?
ben tanıyorum bunu, bizim mahallede oturuyo. adı '' cemil '', kesik cemil derler. karı atar, her hafta sonu belgrat ormanına. evi yok garibimin ailesiyle yaşıyor.
asparagaz haberdir. gerçekliği olsa su anda dünya bununla çalkalanıyor olurdu heralde. ben almanya basınında bunun b sine bile rastlamadım
böyle bir canlıyı ormanda gördün diyelim. avcısın yanında da silah var. 10 dakika fotoğraf çekmeye uğraşacağına, tüfeği kafasına sık öldür. ondan sonra incelensin ve ne bok olduğu anlaşılsın. böyle fotoğraf çekip ''ahanda ne buldum'' ayaklarıyla olmuyor bu işler.

(bkz: yemezler)
geyik muhabbettidir. uzayda hayat yokmuş saat 9 dan sonra her yer kapanıyormuş ehi ehi.
Tam da nasıl bir tesadüftür ki adam gecenin bir yarısında geyik avlayıp fotoğraf çekmeye çalışırken bir tane yaratık da ordan geçiyormuş, adam da ne şanslıymış ki fotoğraf makinesi kırılmış ama hafıza kartı zarar görmemiş, adam o kadar şanslıymış ki hatta bu yaratık ona saldırmamış.
(bkz: george bush)
--------> gözleri uzaylıya burnu domuza <--
--> ağzı köpeğe benziyor.

sanki biz gözün, burnun, ağızın yerini bilmiyoruz. bide oklarla göstermişler. *
(bkz: geyiktir o geyik)
tüyleri dökülmüş dağ ceylanıdır.
videoyu izlerken çok ağır küfürler ettim. basın kendine gel, aptal aptal şeylerle uğraşma gerizekalılar.

tanım: çok tuhaf canlıdır. gazetecilik dehasının ön planda olduğu haberdir.*
o değilde bunu gören adamda iyi cesaret varmış lan. fotoğraf çekebiliyor birde o sırada. bıravongen.
--spoiler--
gözleri uzaylıya benziyor
--spoiler--
ahahaha süper lan!
kim uzaylı gördüyse şimdiye kadar demek ki gözleri öyle oluyormuş.
görsel
(bkz: george w bush)
internet üzerinden yapılan yazılı haberciliğin bile vidyo formatında oklar, daireler ve renklerle amına koyan yüce türk medyasına kafam.. ay pardon, yazıklar olsun.

ortada sahte bir fotoğraf ve angutun tekinin salladığı bir yalan var, bu kadar. sen ne akla hizmet olayı vidyolaştırıp müzikli efektli bir hale getiriyosun, napıyosun lan sen?

geçen gün bir alman kanalında ana haberlerde bir annenin çocuğunu pencereden atması vardı. "bilmemnerde anne cinnet geçirerek çocuğunu camdan attı" dedi ve geçti. şok oldum. bünyem kabul etmedi, ağlamak istedim. benim yurdum medyası böyle bir haber yakalayacak, çocuğun veya kadının 7 sülalesi, bakkalı, komşularıyla konuşmadan; daire içine alıp oklarla göstermeden hatta canlandırma yapmadan bırakacak? Türkiye'mde en az 20 dakika izleyeceğimiz, küçük çocuğun adını ezberleyeceğimiz, sülalesiyle tanışacağımız haberi 20 saniyede geçtiler.

türkiyede haberciliği jonklörler yapsın, habercilerde kamyon şöförü olsun. yakışır.
olay uydurma olabilir ama, kendisi mümkün olan yaratık... tabii, bir açıklaması da olacaktır zamanla...
Anında çalılar arasında çıkıyor ve avcı hemen nasıl oluyorsa fotoğraf makinesini çıkarıp hiç birşey yapmadan fotoğrafını çekiyor. Fotoğraf makinesi kırılıyor ama hafıza kartı sağlam kalıyor ve basına bu resim gidiyor
Basında sanki daha önce uzaylı gözü görmüş gibi;

Gözleri uzaylı gözü
Burnu domuz burnu
Ağzı köpek ağzı diyor.

http://videogaleri.gazete...-goruntuyu-konusuyor.html
önüme tuhaf canlı çıksa da fotoğrafını çeksem diye bekleyen geyik avcısının görüntülediği hede işte.
o yaratığı gördün deklanşöre bastın. hadi tamam diyelim. fotoğraf makinen kırılıyor sen içinden hafıza kartını alıyorsun o ara yaratık sana bişey yapmıyor. sen kaçıyorsun seni kovalamıyor. amk o zaman evcil bu alaydın hayvanı basının karşısına geçseydin. hiç akıl yok bu heriflerde yahu...
eğer gözleri uzaylıya benziyorsa uzaylılar var ve gözleri görülmüş olmalı.
bizim kabileden.
(bkz: care of magical creatures) *
uzaylı-köpek-domuz üçlüsünün yaptığı grup seksin meyvesi olan yaratık.