bugün

akışı her daim protesto ile kesilen program
an itibariyle, uludağ üniversitesi'nde süregelen ve mehmet ağar'ın konuk olduğu televizyon programıdır.
reklama girerken tüm salonun elektrikleri kesilmiştir. genç bakış night vision moduna geçmiştir.
üniversiteli gençlere fırsat veren güzide tv programlarından birtanesidir. alkışa şayandır, eline su dökülmeyesidir. başarılarının devamı şiddetle dilenebilinir.

(bkz: abbas güçlü ile genç bakış- uludağ üniversitesi)
uyuz olunan politikacılara ayar verme ortamı
(bkz: mehmet ağar ın terlemesi)
içerik olarak iyi fakat abbas güçlü'nün kamera arkasındaki tutumuyla kendinden soğutan program.
(bkz: abbas güçlü ile genç kaçış)
(bkz: agigb odtu programı)
türü miting alanına kaymış olan 'genç bakış' adı altında kakalamasyona devam eden programdır.
programa özellikle siyasiler katıldığı zaman öğrencilerin doğru düzgün soru sormasına izin vermeyen, eleştrilerini hemen araya girip kesen insan.bunun en güzel örneği kenan evrenin katıldığı programdır.
Tarafsız, ciddi ve işe yarar bir program olmaktan çok uzak tv gösteri yayını.
son programda abbas güçlü'nün erkan mumcu'ya oynadığı görülen program. orda bi yığın ünversite öğrencisi soru sormak adına cebelleşip, daha soru sormadan mikrofonları elinden alınırken kendisi "kahramancılık" oynamıştır. ey abbas güçlü sen program sunucusu musun yoksa erkan mumcuya muhalefet olasın diye mi oraya getirildin ?

Bırak erkan mumcu istediği vaadleri versin sana mı kalmış muhalefetini yapmak ?
(bkz: abbas guclu ile genc bakis in 3 sene sonra 4 gol atmasi)
1 kasım 2006 çarşamba günü Abant izzet Baysal üniversitesi'nde Abdüllatif Şener'i konuk edecek olan programdır.söz konusu konuk için müthiş bir karşılama töreni, akabinde plaketler çoktan hazır edilmiştir.*
bir salon dolusu osursalar alkislayacak ogrenciler ile cekilen program. ulan bi dur duydugun her cumle alkisa sayan midir ?
her program açılışında arkadaşlara sorduk alkış rekorunu kırabilecekmisiniz gibi gereksiz cümleler silsilesi olmasa daha iyi olacak program.
ayrıca her izleyişimde abbas güçlü'nün naparım da öğrencileri bozarım çabasına sinir olsam da (bunu programa hakim olma gerekliliğine verdim hadi) kimi zaman da takdir etmiyor değilim.(#802490) bir öğrenci kalkıp saçmaladığında ben kızarıyorum, abbas birine heheeh diye ağzını yayarak bir de mikrofonu ağzına tutsan diyince ben sinirleniyorum, güzel bir sorunun ardından gelen alkışla ben heyecanlanıyorum.her şeyiyle tam değil belki ama yararlı bir program.
yararlı olduğunu yayına konduğu saate bakarak da anlayabiliriz aslında.
izliyorum bu programı. evet.
soruları önceden hazırlayıp abbas beyin denetimine sunduğunuz takdirde katılabileceğiniz bir gençlik programı! bir de öyle okulda siyasi yönlerden sivrilmiş kişi değilseniz de katılabilirsiniz! ekrandan programı izleyenlere: "işte ne kadar demokratikiz, ne kadar düşüncelere saygılıyız" naraları atılır ama boş, üniversitenin en kofti adamları ile ve önceden hazırlanmış sorulari ile adeta bir kayıkçı kavgasının yapıldığı dümenden program! nam-ı diğer "genç sıçış".
tüm gazetecilik hayatını gençlere bağlamış soru sorma özürlü program
isminin hangi mantikla genc bakis oldugunu anlayamadim abbas guclu gosterisi. bir nevi kukla oyunu.
abbas guclu beyimizin genelde gencleri bi araya toplayip kimin neye garezi varsa onu yansittirdigi programdir. o gunun konusu veya gercek sorunlardan ziyade genel olcekli siyasi sorunlar, genclerin kafasinda olusturdugu kaliplar kusulur, cogu genc saygi yerine yuhalamak, bagirmak, en fazla alkisi toplamak gibi medeni(!) yontemlerle meramlarini anlatirlar. hos, bir tv programini izlenir kilmak icin, en satan yayincilik yontemlerinden biri olan zitliklarin catismasi kullanilmaktadir. o nedenle yapimciyi elestiremem, zaten turkiye'nin sorunlarina cozum bulmak olmadigi asikardir yapimcinin.
ismi acilen abbas güçlü ile geç bakış' şeklinde değiştirilmesi gereken program, hele bir keresinde ömer balıbey ile muammer güler'in konuk olduğu konu itibariyle gayet önemli bulduğum bir bölümü sabaha karşı 03.00'e doğru başlamıştı ki ertesi gün tüm programı izlemiş mutlu bir mor gözlü canavar kisvesiyle gezinip durdum işyerinde, yani sanırım, işyerinde. yoksa... *
her gördüğümde bu adamdan başka biri yokmu diye düşünmeme neden olan program. sırf adamın sevimsizliği yüzünden izleyemiyorum. kesin torpillidir. hatta inşallah torpillidir. yoksa bu tarz insanların rağbet görmesi beni fazlasıyla rahatsız eder.
an itibariyle gazi üniversitesi'ndeki takım elbiseli ülkücülerin olay çıkardığı program.
olay çıktı proğram bitti hadi hayırlı olsun..
(bkz: gazi üniversitesi)