bugün

abbas güçlü nün sunduğu sözde üniversitede okuyan gençlerin sorunlarını konu eden bir program.
şu anda acun ılıcalı nın konuk oldugu güzel program...
bu haftaki programa okan bayülgenin konuk olacağını öğrendiğimiz sözde gençler için yapılmış program
adı da kendisi gibi okkalı olan, "abbas" güçlü 'nün sunduğu, konuşanlarının sözlerinin sıkça kesildiği program.
abbas güçlünün ben gençlerin yanındayım herzaman imajı vermeye çalıştığı ama pek başarılı olamadığı program
abbas güçlünün kanal d ekranlarında sunduğu muhtemel tırt olan,bazı konuklarının kaliteli olmasıyla beraber televizyon ekranlarının en yalaka kişisi haline gelen,sözde eğitim programı,ya da rezaletle gelen tartışma platformu.
bu hafta* sokaktaki vatandaşa yönlendirilen sorulara gelen cevaplarla gülmekten kırıp geçiren program.*

G.B.:italya'nın başkenti neresidir?
vatandaş: Atina (?!)
---------------------------------
G.B.: Niğde hangi bölgemizdedir?
Vatandaş: Afrika (???!!!)*
----------------------------------
odtü gençliği ile beykent gençliği arasindaki ölümle yaşam kadar belirgin olan farki ortaya koyabilen;ancak gereksiz,yeteneksiz,bir vasfi olmayan konusmaktan aciz insan tarafindan sunulan program.
bu aksam da gereksizliğini bi kez daha kanitlayacak program.Abbas güclü yeteneksizi gene cümle kuramayacaktir.

abbas güçlü
fenerbahce marsiyla niye acildigini anlamadigim ama beni gülmekten yerlere yatiran program,fenerbahce marsi calarken bayrak sallayan galatasaraylilar da ayri bi komikti.Evet ortam cok cocukca ve ozgen cay bahcesinde derbi izliyomuşum gibi hissettim kendimi efenim.Zira tezahuratlar oleyy oleyyyy ler falan...allah bu programi başimizdan eksik etmesin..abbas guclu sana sesleniyom lan,işalla otobüse binerken akbilin biter yolda kalirsin emi.
* ile aynı saatte yayınlanan program.
demokratik, hoş program.
programın sunucusu abbas güçlü'nün muhteşem gaflarıyla daha bir izlenesi olan komik program.

acun ılıcalı'nın programa katıldığı bölümden:
abbas güçlü seyirci maillerini okumaktadır.

abbas: acun sen feridun laorlandoya gitmişsin. neresi burası?
acun: (uzun bir süre güler)feridunla orlando'ya gitmiştik abi yalnış okudun. *
"neden abbas güçlü.." dediğim programdır.
bundan kelli hep böyle programlar yapılsın..
dumlupınar universitesine geldigi programında konuk olan savas ayın resmen sarhos olarak yayına cıktıgı programdır. ülke meseleleri konusulacagına , kadın programlarının iğrencligi gibi gereksiz bir konu konusularak cok degerli 2 saatim pic edilmiştir. Yazıklar olsun derim baskada bişey demem..
Son programında uyanık bir gencin:
"Bize programda hiç söz hakkı tanımıyorsunuz ve programa genç bakış diyorsunuz,bu mu genç bakış!" dediği programdır.
(bkz: yanlışım varsa düzeltin)
yarın gece 0:00 da kocaeli üniversitesinden canlı yayınlanacak olan, daha da önemlisi deniz baykal'ın katılacağı program.
yayınlarının %95 ini saçma konularla geçiren, saçma-salak herşeyi salonda bulunan gençlere zorla alkışlatan bir program-yapım ekibine sahip olan abbas güçlü adlı oportünistin yapım ve sunumunu yaptığı program.
dün gece en son konuşma yapan arkadaşın chpli kişilerce linç edilmek istendiği programdır. arude50 ve arkadaşları, çocuğu ordan arka kapıdan kaçırmışlardır ve bir renault kangoonun bagajında okuldan çıkarmışlardır. saldıran linç zihniyetine sahip chpliler tirim tirim o çocuğu ararken arude50 ile çocuk, arude50nin evinde günün kritiğini yaparken, kahvelerini yudumluyor ve makara yapıyorlardı.

(bkz: itinayla linçten adam kurtarılır)
(bkz: bu iş yürek ister)
neyi alkışladığının dahi farkında olamayacak kadar sorgulayıcı olmaktan uzak, magazin kültürüyle adeta sahnede bir 'show' programı varmış gibi davranan şak şakçı gençliğin vehametine şahit olduğum program.

(bkz: yazık)
son proğramın da deniz baykal'ı konuk ederek baykal'ın karizmasını çizen proğram..
(bkz: abbas güçlü ile genç kaçış) *
28,09,2006 tarıhınde kocaeli üniversitesinde deniz baykalı konuk etmiş program.
deniz baykalın uzun cevapları yüzünden ve bazı konularda * salon tarafından protesto edılsede özellıkle mıllı egıtım bakanı hüseyin çeliğe verilecek olan gensoru önergesinde ve dokunulmazlıklar konusunda fazlaca alkış toplamıstır.
program sonlarına bir grup genç tarafından yapılan protestolar sonucu program; baykala oy verılmeden kapatılmıstır.
deniz baykal ise oldukça sakin bir tutum göstermiştir.
köşesinde ağır eleştirdiği kişileri, programına davet edip orada binbir yalakalık yapan "sayın bakanım, sayın başbakanım, sayın başkan" gibi ifadeler kullanan, programında yüzüne karşı yazdığı yazıları söyleyemeyen abbas güçlü isimli kendisini eğitim duayeni sanan gazetecinin sunduğu, gece utanmasalar kırmızı noktayla yayınlayacakları (yayın saatinden ötürü) program...
güncel Önemli Başlıklar