bugün

harun isminin hristiyan versusu mu acaba.
türkçesi harun olan aramice bir isimdir.

görsel
Lili şarkısını ne zaman dinlesem garip ve buruk hissettiğim grup.

Maybe on The moon da gayet hoş.
çok sevdiğim polisiye bir dizinin baş karakterlerinden biri. Genel olarak sert ve ciddi olsa da çok ponçirik bir karakter.
(bkz: Criminal Minds)
(bkz: Aaron Hotchner)
Manga nın solisti ferman akgül ün oğlunun ismi.
Adam akıllı kimse açıkmala yapmamış ama sanırım ışık saçan kişi anlamında konulan isim.
7 aralıkta ankara hayal kahvesinde olacakmış. Muhteşemdir sesi, tavsiye ederim. Keşke istanbula gelseydi be...
18 nisan'da babylon'da konserleri olan fransız elektronik pop-rock grubu.

Tanıyanı bileni buralarda az olduğundan konsere eşlik edecek ahbap bulması da zor oluyor. Niyet ettik gitmeye bir kere ama varlığıyla eşlik edecek "maksat muhabbet" tayfası var tabi.
(bkz: aaron fink) breaking benjamin gitaristi.
(bkz: aaron paul) breaking bad de ki jesse pinkman özletmiştir kendini
(bkz: breaking bad)
(bkz: jesse pinkman)
(bkz: bitch)
duru bir sese sahip, sakin ritimli ve rahatlacı müzik yapan bir grup.. yeni keşfettiğim için üzüldüğüm gruplardan..
AaRON
(Artificial Animals Riding On Neverland) fransız indie pop, alternatif rock grubudur.
En bilinen şarkıları Je vais bien, ne t'en fais pas filminin soundtracki u turn (lili) dir.
Gayet güzel fransızca şarkıları bulunur kendilerinin efendim.
Türkçe harun.
Kadın versiyonu; aarons.
Göbek adım.
aaron ghobarah
aaron goddard
aaron goodwin
aaron horwitz
aaron j long
aaron joseph
aaron kilner
aaron king
aaron lohr
aaron michael davies
aaron miles
aaron milo
aaron musicant
aaron pacentine
aaron paternoster
aaron putnam
aaron rapke

bu başlıkların hepsinin ilk isimleri ing. (bkz: abazan) dır.
alman elektronik müzikçi paul kalkbrenner'ın bir parçasının adı.
(bkz: aaron ramsey)
dinlediğimde hüzünlendiğim adam.
muhteşem bir filme inanılmaz bir soundtrack hazırlamış gruptur.
kıskançlığımdan şarkının adını vermek istemiyorum ama hakkında yazılmış zaten sözlükte.
lost dizisinde Claire'in oğlunun ismidir.

ayrıca;
(bkz: aaron copland)
(bkz: lili/@serdarsl06)
dont worry i am fine adlı film sayesinde tanıdığım, şarkılarının müptelası olduğum fransız şarkıcıdır.
çok güzel fransızca şarkıları vardır.
lost highway,le tunnel d'or, beautiful scar,lili gibi parcaların sahıbı rock grubu.insanın dinledıkce dınleyesı gelır huzur verır..
ayrıca yeni bir yedinci nesil yazar.
ingilizceyi yeni yeni sökmeye başladığım sıralar, kendimi geliştirmeme sebebiyet veren insan. venezuellalıydı. onun adıydı işte. severdim ibneyi. yıllardır görmüyorum kendisini.
ismini hatırlayamadığım bir fransız filminde sountracklerini duyduğum an öğrendiğim ve harika parçalar çıkartan grup. özellikle aşağıya iliştireceğim parçasının dinlenmesini de istiyorum. literatürlük bir parçadır...

(bkz: lili)

http://www.youtube.com/watch?v=Km9BxAE9apM
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar