bugün

49 dan ötesi yok.

edit:49 geçiildi ohhh.
Bir türlü almayı beceremediğimiz güzide not, alan inekciklere hep özenmişimdir.
49. Bölümde 1 hafta takıldığım ama geçtikten sonra artık tık tık ilerlediğim oyun.
'13den ötesi yok benim için amk' oyunudur.
sinir hastası olmama sebep olan sikik oyun. Yapamiyorum arkadaş. Beceriksizim zaten böyle konularda.
13den sonrasını yapamadığım ve sinir hastası olduğum oyun.
29.levelde kaldığım oyun. yok ya buraya kadarmış herşey.
flappy bird den daha çok sinir eden oyun.
106 ya geldim. Zorlar 49,84,94,101. Ama 49 nefretlik.
11. levelde olduğum oyundur. hiçte umrumda değil çok sıkılırsam oynuyorum geçemeyince bırakıyorum. şeker patlatmak daha zevkli.
49. level'ı bi türlü geçemediğim oyun. la nası geçecez gardaş bi yardımcı olun.
insanin psikolojisini bozan, hatta otizme kadar sürükleyen oyun. yakin çevremdeki arkadaşlardan bazıları sildi farkına varıp. beyine oldukça zararlıdır.
Ömür törpüsüdür , dikkat bağımlılık yapar!
Egomu tatmin etmek için 49. bölüme tekrar tekrar dönüp geçtiğim oyun.Buna harcadığım zamanı derslere harcasam... Anladınız.
Üniversite öğrencisine nispet olarak yapılmış bir oyun arkadaşlar. Resmen aa alamazsın sen diyerek işi çığırından çıkartıyorlar. Sonra ne mi oluyor? Seneye o dersi tekrar alıyorsun, tıpkı oyuna tekrar başladığın gibi.
31 de kaldim. 100 lerde olanlara oynatyom gecemiyolar. Bu nasil bir talihsizliktir.
kör oldum sayesinde ama o 49 geçilecek inat ettim.
bağımlılık yapan, basit bir mantığı bulunan oyun. parmak kireçlenmesine birebir. bir anlık kudret gösterip bu oyunu silmek en mantıklı olanı. harcanan zamana, yıpranan sinire, katlanan parmak boğumlarımıza yazık.
49 geçtim 50yi geçemiyorum bu arada oyunu indireli sadece 6 saat oldu.
Oda arkadasimin an itibariyle 50. Levele gectigi oyun.
108. Bölüm illallah ettirdi. Telefonu da degistircem zaten. Kiriyim ben bunu.
inatla oynamadığım ama her an başlayabileceğim oyundur.
aptal aplikasyonu diye geçer. Aptal aplikasyonunun kısaltmasıdır, sadece aptallar oynar.
Sakin sakin baslayip, kulaklarimdan alev topu cikartan oyundur. Kim yapti bu app i ?

Edit= kardesimi ilk defa sinirli gormemi saglamis oyunudur. O yuzden kopamiyorum, baska bir bag olamaz cunku.
1 saatte 50 levele geldim ama 50. lvl de sildim oyunu. Adamın stresini dağıtacağına daha çok stres yaratıyor. Başlamayın.