bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 2.
    erkeklerde olur. ağlamayı güçsüzlük olarak gördükleri için ağlayamazlar, içlerine atarlar.
    4 -1 ... melek
  2. 3.
    güçlü görünmek zorundasınızdır. gözyaşlarımızı dışardakiler görmez ama bilmezler ki içimize binlerce damla gözyaşı akıttığımızı
    bakakalırım giden geminin ardından
    atamam kendimi denize
    dünya güzel
    serde erkeklik var
    ''ağlayamam''
    6 ... gonulcelen
  3. 4.
    ağladıktan sonra rahatlarsın, sen ağlatan büyük olay daha önemsizmiş gibi görünür gözüne. o zaman da dersin ki ne güçsüzüm neden ağladım ki... bunu bir iki kez yaşayınca anlarsın ki kendini güçsüz hissetmek, ağlayamamaktan daha kötüdür.

doğru değil sanırım bu.
    ... zaknafien
  4. 5.
    hiç beklenmeyen yalnız bir anda iki göz iki çeşme ağlanacağının artçı şokudur...
    4 ... selmagezinir
  5. 6.
    son çare olarak bi de aşık oluym bakalım ağlayabilcek miyim dedirtecek durum..
    ... jeun turco
  6. 7.
    gözyaşlarının sadece yastığı çürütmekle kalmadığının göstergesidir.
    4 ... haziran
  7. 8.
    tehlikeli bir durumdur. akması gereken göz yaşları akmaz ise, kalbe doğru iner ve tıpkı bir çamaşır makinasının kireçten tıkanması gibi kalbi tıkar. Allah muhafaza kriz geçirtir. çok korkuyorum, çünkü uzun süredir ağlayamıyorum ne kadar istesemde.
    7 ... simsiyah
  8. 9.
    aşağıdaki duruma düşmenin getirebileceği durumdur.
    http://www.ankarahaber.co...?islem=detay&id=17351
    1 ... kara hilal
  9. 10.
    gucsuz olmadıgının kanıtıdır. içlerde bir dugum nefeste bır tıkanmadır belkıde son aglayamamadır, yalnız kalınca cıkacak goz yaslarının hazin habercısıdır.
    2 -2 ... pascal 1903
  10. 11.
    ağlamaktan zor olan şey.
    5 ... karamsar kelimeler
kapat