(bkz: 92 li sözlük yazarları)
(bkz: 94 lü sözlük yazarları)

(ara: ayni * laciverdi)
Oss madurları olup, arada bir sözlükte takılan ve içlerinde bazılarının gece yatmadan önce sözlükte ne gibi başlık açacağı düşüncesine kapılan yazarlar.
birçoğu yaklaşık bir ay sonra malum sınava girecek* yazarlardır.****
şu anda yaklaşık yarısı 18 yaşını bitirmenin sevinci içerisindedir, artık dünya benim havasındadır.
benim de içinde bulunduğum artık +18 olmanın verdiği rahatlıkla herşeyi yapabileceğini sanan yazar.
(bkz: hey sen sivilceli)
1978 yılı kahramanmaraş olaylarında sıkı yönetim mahkemelerinde açılan davalar 1991 yılına kadar sürmüş, endonezya depreminde 1500 kişinin öldüğü bu yılda yeni yeni doğmaya başlayan yazarlardır. 3 yıl sonrasında 94 america world cup düzenlenmiş ve brezilya, italya yı 3-2 yenerek kupanın sahibi olmuştur. ayriyetten keyiflede izlenmiştir. yaşlanıyorum be sözlük
e biz ölmüşüz gömmeyi unutmuşlar... sözlük bana mezarcı bul lan allahsız!
kızları çoğunlukla güzel olan, doğum yılı ile anılan nesil.
(bkz: bir arkadaştan duydum)
(bkz: sözlük kızlarına selam ederim)
93 lü sözlük yazarlarına göre daha olgundurlar.
bu nesilin kızlarının sözlüğe verecekleri en büyük şey eski sevgililerinin yaşam biçimleridir. takipteyiz.
sorsan öss'ye hazırlanan ;ama çalışmada pek de gözü olmayan nesildir(ben mesela). buna rağmen de üniversite hayali kurar, yazar olmak böyle bir şey değil midir zaaten??
son seçimlerde oy bile kullanamamışlardır lakin aralarında siyaset bile yapanları vardır.

(bkz: hele bi otur soluklan cappucino falan iç kuzum)

zengin tarzı bu.
öss'ye çaışsınlar efendim sözlük köşelerinde sürtmesinler. ailenize söylerim sizi haa dediğim ergenler sizi.
öss'yi çoktan atlatmış, eğer başarılılarsa çalışmalarına gerek olmayan yazarlardır.
18 yaşında olup hayatı anlayan yazarlardır. daha ne istesinler azizim, hayat önlerinde yahu.
üniversiteye alışmış, lakin su kuyusundan balık bile düşüremeyecek yazarlardır.
(bkz: elime doğdu)
üniversiteye başladılar diye kendilerini 'olduk' gören çocuklardır. daha çocuksunuz yahu, ne olması? armut mu bu azizim 2 ay da olacak?
(bkz: siz hiç gazoz kapağı ile oynadınız mı lan)
86 dünya kupasını izleyememiş yazarlardır.

+ oğlum maradona ne gol atmış haa
- sanki izledin lan.
+ youtube'da gördüm olum.

ehuhehe.
git götüne bok sür de uyu grubu.
üniversitede çömez muamelesi gören küçücük yazarlardır.
bi kısmı da** öss'de istediği başarıyı yakalayamamış ve şansını ygs-lys sınavlarında denemektedir.
sözlük yazarı olmadığı zamanlarda össyi kazanmış kişilerdir bazıları da. *