bugün

1992'de doğmuş olan güzide sözlük kullanıcılarıdır.

ayrıca yıl itibariyle 17 yaşında hayatı anladığını sanan gerizekalılar olarak tanımlanmaktadırlar. değillerdir. gerçekten anlamışlardır. hayat boktandır.

din olgusuyla tüm insanların sömürüldüğü ve ruhani doyumdan ırak ideolojilerle beyinlerin yıkandığı bir dünyanın yeni nesil kurbanlarıdır.

bulundukları ülke kapsamında cinsellik konusunun ve dolayısıyla cinsel dürtülerinin küçüklüklerinden beri bastırılması sebebiyle "azgın" sıfatıyla sahiplendirilenlerdir.* yazıktır onlara, gerçekten yazıktır. tüm bunlardan kaçış için kendilerince batı'ya yöneliş içindedirler ki bunu yaparken de yanlış yollara sapıp "yoz"laşmakta ve kaybolmaya yüz tutmuş güzel türk ahlâk ve kültüründen nasiplerini alamamaktadırlar; zira verilmemektedir bu onlara...yazıktır onlara, gerçekten yazıktır.
sözlükteki nüfusları gün geçtikçe artan, çoğunluğu yaşını gizleyen yazarlardır.

madde madde özelliklerini saymaya gerek yok; zira genel özelliklerine bakarsak, 94'lü sözlük yazarlarından pek bir farkları yoktur.

ham düşünceler ekseninde,
fonda şehvetli titreşimler,
havada ağır bir semen kokusu,
ve inleyen nağmeler...

arzuyla kasılan bir tünel,
içine girenler birer birer,
sıraya girmişler,
teker teker..
(bkz: yaşlanıyor olmanın anlaşıldığı anlar)
(bkz: zaman makinası icat etme nedenleri)
17 yaş. sözlük yazarı olmak için hevesli olunan zamanlardır. gelecek yıl hayatın en büyük kazıklarından biri olan öss'nin bir de gelişmiş sisteminin ilk kurbanları olacaktır. eğer büyük şehirlerde, örneğin ankarada yaşıyorsa ve hayatı çankayadan ibaret değilse, türközü falan da dahilse bu çocuk gerçek hayatı çözecektir kısa zamanda. bir de şunu söylemekte fayda var. üniversite öğrencisi olup sikik yazan yazarlar varken, lise 11. sınıfta olup bilgi paylaşımı yapan yazarlar da bulunmakta. özet neymiş? akıl yaşta değil başta. yani görüşte.
bilim adamlarına göre, önüne oyuncak araba koysan düt düt diye oynayacak olan yazarlardır.
bugun onyedi yasinda olan yazarlardir.
onyedi...
sen su anda otuz yasindaysan sana göre cocuk ama önce kendi onyedi yasini düsün ondan sonra konus.
gerci zaten yazacagin her seyde kendini* anlatacaksin.
muhtemelen 1991 yılında yaşanmış bir cinsel etkinlik akabinde meydana gelmiş insancıklardır.

(bkz: öyle başa böyle tarak)
sekil a. 92 doğumlu bi çaylağım .. Söylemekten de çekinmiyorum , gocunmuyorum . Herkez büyür , yaşlanır .. Şimdi yaşlarını büyüten 92'li şahıslar yaşlanınca yaş küçültmenin peşinde koşacaklar muhtemel * *.
çocukturlar. cool bünyemden 10 yaş küçüktürler. seneye 18lerine girecekler, hadi bakalım. sizin için gelsin;

(bkz: 18 yaşındayım hayatı anladım yazarı)
2010'da 18 yaşlarına girip bir nebze olsa da eziklikten kurtulacaklardır. ama 93lüler öyle mi? yazık onlara yahu.
muhtemelen, "akıl yaşta değil baştadır derler, zira daha büyük olup daha keriz olanını da gördük!" diyen yazardır.

doğrudur, büyükler de saçmalar. ama günlerinin büyük bir kısmı saçmalamakla geçmez.

not: olgun olduğunuzu düşünüyorsanız ki bu bir büyüğünüzün tavsiyesi, taciz ateşi açıldığında tepki vermeyin. o zaman bok atılacak insanlar olmadığınızı anlarlar. bazen her şey gaza gelip karşıdakine istediğini vermemekten geçer. daha büyük olgunluk etmiş olursun. *
90'dan 99'a uzayıp giden heveslendirici başlıkların üçüncüsü. *
bu yıl 1917 yaşını dolduracak olan sözlük yazarlarıdır.
bircoğu * 2010 da üniversiteli olacak yazarlardır.
kendilerine "küçük, bebek, agu agu" yaftalarını yakıştıranlara, 2010 yılında oy kullanma yetkisine sahip olacaklarını hatırlatmaları gereken nesil. devletin geleceği hakkında dahi fikir sahibi olabilirken sen kim oluyor da bu adama "ufak" diyebiliyorsun, anlamış değilim. *
2010'da oy kullanma yetkisine sahip olacak yazarlarmış. önemli olan kullanmak değil yahu. o değil de 18 yaşına gelip hayatı mı anlayacakmış benim küçümenlerim?
daha çocuklardır. hayatın öss olduğunu düşünürler.

+ ya kazanamazsam!
(bkz: alakota)
hayatın öss olduğunu düşünerek en doğrusunu yapar. o senelerde tabii ki hayat öss dir. kazanamazsan aile baskısı, kendi içindeki baskı, yaşanılan eziklik (gerekli veya gereksiz), hayallerin yıkılması... canınızı çok sıkmayın gençler. çok da yormayın kendinizi. yeni sistemi biraz inceledim hem güzel hem kötü yanları var. derslerde, tenefüslerde hatta törenlerde bile manyak gibi test kasan tiplere de takılmayın. aklınızda bulunsun 0,001 puanla bile hayaliniz olan bölümü kaçırabilirsiniz (başıma gelmiştir). ama yine de üzülmeyin. hiç bir zaman tek bir tercihiniz olmasın. eğer ki aşırı istiyorsanız ve o olmazsa pişman olacaksanız o hedefe de yönelin ama ikinci kez girdiğinde puanı aşırı yükselen çok fazla kişi yoktur. öss yi taze atlatmış bir yazar olarak ( (bkz: 91 li sözlük yazarları)) bir kaç şey söylemek istedim. severim lan sizi. özelden mesaj atın msn vereyim bura kasıyor. öptüm kib bye.*
(bkz: ben)
ayrıca da utanılacak bir şey midir ki 92 li olmak.
henüz reşit olmayan sözlük yazarları.
sözlüğün gittikçe düşen yaş ortalamasına göre yaşlı olan insan topluluğudur.
yeni yeni 18'ini doldurmaya başlamış yazarlardır. öss derdiyle uğraşan gençlerdir. nacizane örneklerden biride raplex'tir.
birinci nesil yazarlara psikolojik bunalıma sokan nesildir,zira 92 li yazarları gören 1.nesiller yaşlandıklarını anlamaktadır.