Dile kolay 9 senedir bakıp beslediğiniz büyüttüğünüz top sakal söz konusudur. insanı arafta bırakır, hayattan soğutur. Bir karar vermeye, bir risk almaya iter. Belki de ilişki biter. Ya da sakal gider.
9 yıllık top sakal da yeni sevgiliyi istemez ve sevgili gider. akıllı olan sevgili o sakalla bir süre sinsice yaşar ve iyice yer edindikten sonra sakalı istemez.
toptan sakal olur mu diye düşündürür. ilişkiyi bitirmektense topu patlatmak mantıklı olandır.
(bkz: yakışıyorsa sikeyim karıyı hamığagoyam yapacağınız işin)
ayrılık nedenidir.
Top sakal ne be. Kes gitsin.
Kiz mi topsakal birakmis anlamadim ?
9 senelik top sakal ne amk evlat gibi git bari okula yazdır amk sakalını , hiç sıkılmadın mı ya top sakalın varlığı başlı başına fiyasko zaten ahaha 9 sene diyor hükümet mi bu amk ya sinirim bozuldu. ahaha. o sakala zekat da düşüyodur şimdi gerçi devlet vergiyetabi tutmuş da olabilir bi sordur onu sen ...
görsel

Şöyle bişeyden bahsediyoz.
daha uzun süredir sakallıyım, askerlik hariç kesmedim, beni tercihlerimle beğenmeyen, tercihlerine göre değiştirmek isteyen bir kişiye asla prim vermedim, vermeni de tavsiye etmem...
Alışkanlığı bir insan yüzünden değiştirmek zorunda değilsin. Ama seviyorsan bilemem.