bugün

galatasaray ile dalga geçtiğini sanan kuşları ağır göt etmiş olan maç. beşiktaş salaklık yapmasa şimdiye iyice yerin dibindeydiniz, artık affetmezler umarım sizi.

(bkz: en büyük eğlence fenerbahçe)
Konya yolundayım konya yolundadır.
Bn hep diyorum ve yine diYorum; vitor pereira futboldan bir bok anlamiyor.

önce diegoyu cikarip ozan'i aldi sonra en hirsli oyuncumuz volkan'i çikarip yerine alper'i soktu. Nani'yi neden volkan'in yerine cikarmadi?
Bu adamdan bir cacik olmaz.
Ya arkada insan geçmis maçlardan da mi ders çikarmAZ?
ARtik defolsun gitsin ya!
Istifa et biz de kurtulalim sen de!
Aykut şampiyonluktan ediyor. Ersun yorumunu yapıyor. Vitor takımı sikip atıyor. Gerçekten bu kaderi yaşamak için topluca şirk koşmak gerek.
fenerli muhallebi çocuklarına muhallebi ısmarlamış takımdır konya.
nasıl koydu aykut kocamaaaaan kocamaaaaan kocamaaaaan *

konyaspor geliyor bak

bir gün elbet şampiyon olacak

haydi şimdi hep beraber bütün eller havaya.

seneye de şöyle rodagella tarzı bir forvet bulursak anadolunun kartalı konyasporumuzun şampiyon olmaması için hiç bir sebep yok. sana da sonsuz teşekkürler sir aykut kocaman.
Beşiktaşa bu maç sonrası vodafone arenadaki açılış maçında bursasporu yenmek farz olmuştur.
Umarım yeneriz de hem bu yenilgiyi avantaja çeviririz, hem de cümle alemr rezil olmayız.
Fenere lafım yok, bu teknik direktörle olmuyor demekki, fenerliler de artık bazı şeyleri kabul etsin artık, kadronun süper olması her zaman işe yaramıyor.
Ersun Yanal ADAM'dir, gerisi teferruat....
Kelle istiyorum.
vitorun fişi çektiği maç olmuştur. volkan ve diego çıkınca önde top kalmadı. zaten ofansif olarak kabız bir takıma sahibiz elde olanları da çıkarınca olay bitti. caneri 82'de aldı yüzünden düşen bin parça. ancak bu maçtaki ben en çok gökhan gönüle ayar oldum en kötü performanslarından biriydi. korkarım artık bizi şenol güneş bile bizi kurtaramayacak. gomezi kupadan bira doldururken görüyorum. bu sezon artık bitti. son 15 yıldaki 11'inci ikinciliğimize doğru gidiyoruz. allah sizi bildiği gibi yapsın devre arası bi golcü almayan yönetim. braga maçından sonra takım dağıldı. çok doluyum çok.
Konya 2 3 dokunus ile seneye tas gibi takim olur.
Amina kodum yerinde gecen hafta riza yatar diye aglayanlar simdi aykut yatar diyenlere kufur ediyor. Aykutta rizada sizden şerefli, en azindan bunu ogrenmis oldunuz...
Şimdi konya soktu mu ? Biri anlatsın bi'.
Klişe başlıklara sebebiyet verecek maç. ''Fener'e Konya'da KOCAMAN engel'' gibi.
zor bir maç olacak demiştim. daha osmanlıspor'u kendi evinde yenemeyen takım şampiyonluğu rüyasında görürdü zaten hoş ilk gol ofsayttı orası ayrı ama bu oyunla bırak 2. olmayı 3. oluruz dahada fazla söyleyecek bir lafım yok. Pereira senin ayrıca amınakoyim başta azizle birlikte.
Ne gol atabiliyor, ne kapanabiliyor. Hocaya bak. Ne çeşit bir orospu çocuğusun anlamadım ki.
fenerbahçede oyun kurucu olarak ozan tufanın oyuna girdiği maç. sorsan fenerin bu seneki kadrosu çok güçlü falan diyor bir de herkes. yedek kulübesinde santrfor yok.
pereira da sahadaki tek düzgün oyuncu olan volkanı çıkardı maç orada bitti zaten.
ayrıca ikinci yarı boyunca fernandaoyu sahada görmedim bile.
beşiktaş ve fenerbahçe bu formlarını sürdürürse konyaspor sene sonunda şampiyon olur.
konyasporu kalecisi hariç tebrik ettiğim maç. beşiktaşa karşı böyle oynayacaklarından şüphem yok ve oynamalarını da isterim.

not bjk.
Hoooppaaa ahahaha..
Konyalım yürrüüü..
(bkz: #32050847) ne dediysek o...

tebrikler konyaspor. yarın sıra bursaspor'da.
ulan lafa gelince tek büyüğüz diyenlerin şimdi beşiktaş'ın puan kaybetmesini bekleyeceğiz demeleri komik.

lafta büyük gerçek büyükten puan kaybetmesini bekliyor.

(bkz: ahahaha)
gollllllllllllllll gol be golllll.
yürrü yavrrrum yürrrüüü.

efsane şarkının hoparlörden verildiği maç.

2-1 konya çaktı.
Nani: sikerim yapacağınız işi, çalıma girmedikte noldu, artık size pas mas yok maçı.
simdi fb puan kaybedecek ya, besiktas ta puan kaybedecek. Cunku besiktas son haftalarda aptallasiyor. Gecen hafta kazansalardi bu hafta resmen sampiyonluklarini ilan edeceklerdi. Ulan ne salak takim bu besiktas ya.