bugün

Kız çocuğu? 7 yaşına gelmiş olgun bir bayan hakkında bu tarz ağıza yakışmayan laflar söylemek çok hayasızca, edepsizce bir davranış. Sen kimsinde masum bir bayana başı açık yakıştırması yapıp onu günahkar durumuna düşürüyorsun.(!)
Çoluk çocuğa şevhet duyan, pedofili orospu çocuklarını bari barındırmayın şu amına koyduğum yerinde.
Ailesi doğru yolda olan kız çocuğudur. Sapık zihniyetli, yobaz ve cahil bir aile ile yetişmeyecektir neyse ki.
Nice kapalı kevaşe, nice açık delikanlı namuslu kadın var insanlar içinde. Edepsizlik kadınlardan çok erkeklerde. Bizler insan olsak; 7 yaşını bırak, dengimiz bir kıza-kadına bile hakiki erkek gibi yaklaşır, iletişim kurardık. Meta olarak gördüğümüz varlıklar bizlerin anası, karısı, kızı, bacısı. Az iki dakika delikanlı olmayı beceremiyoruz. Bunun yüce dinimiz islam ile alâkası yok. Zırcahil kalpazan sözde din alimlerine tapınan, onlardan da cahil insanlar yüzünden oluyor bunlar.
7 yaş oldukça geç bir yaştır bana göre kapanmak için doğumdan sonraki 40. gün en ideali olacaktır. *
9 yaşına gelince evlendirilmelidir diyen zihniyetin eleştireceği durumdur. Hayırdır amına koduğumun evlatları 7 yaşındaki çocuğun saç telinden tahrik mi oluyosunuz?
konya'da yaşamıyordur.
Şu arkadaşa trollüğün böyle yapılmayacağı anlatılmalı.
Nickindeki piyanoyu sana monte ederim velet.
Amına soktumun pedofili orospu çocuğu seni.
Pedofil pisliklerin aklına düşmüştür.
(bkz: dincilerin aklının belden aşağı çalışması)
görsel
islam'da 7 yaş diye bir şey yok. tuvalet alışkanlığını yeni kazanmış bebeyi mi kapatacaksın?
Derhal başının kapatılması gereken çocuktur.
Evet arkadaşlar bu başlıkta sizlere “oo mizahım çok ileri derecede, kanıtlamak için sizlere ironi yapacağım” gibi düşünen gerizekalıları anlatacağım. Başlığı açan arkadaşı görüyorsunuz,muhtemelen ironi için açmıştır kendince eğleniyordur bu başlığı açınca. Diğer entry giren arkadaşlara bakıyoruz çoğu “7 yaşına gelen kızın dini bilgisi kötüdür,acilen kapanması lazım” gibi harika bir mizah bilgisine sahip olarak “ironi(!)” adı altında entry girmişler. Malesef söylemek isterim ki bazı şeylerin mizahı olmaz,ülkemizde ufacık çocuktan tahrik olan milyonlarca insan var eminim bakın milyonlarca diyorum. Ve uludağ sözlük gibi büyük bir oluşumun içindeki insanlar böyle ironiler yapmak yerine çok daha güzel mesaj verirlerse harika olur,biliyorsunuz ki bu sübyancı orrospu çocukları ironiden anlamayan insan evlatlarıdır ve siz böyle yaparak eşşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyorsunuz. Sevgilerle...
bu düşünce nasıl bir zihniyetin ürünü olabilir bilemiyorum, gerçek bir troll söylemi olduğunu varsayıyorum ama mizahi olmayacak kadar iğrenç.
Sübyancı sapıklar için "vooov günah" olan durumdur.