bugün

bensiz mutluluğu bulamayacaksın. denilip ayrılınır. kadın milleti duygusal, bir de böle bilinçaltına verdin mi suçluluğu mutsuzluğu son bir kurşunu atmış olursun. sonra bakarsın keyfine. karşı tarafı daha çok düşünen kaybeder, çok düşünmeyin. o düşünürse düşündükçe daha takıntı haline gelirsiniz gün gelir geri döner kim bilir
Bari evlenip boşanaydık derdim galiba ben, ahaha çok fena ya.
ömrümü yidin ömrümü. (7)
bi' taraf allah belanı versin der ama hangisi bilmem.
Zaten bağkur maaşa da bağlamadı bizi, o yüzden anlamı kalmadı.
ben seni arkadaş olarak görüyorum ama.
Ben artık kalkayım , çok geç olmuş.
Ziyan ettiğin 7 senemi geri ver.

(bkz: Başkasına vereceğim)
geri barışıcaz zaten 7 yıldır sanki hiç ayrılmadık ya, ha-ha-ha! denir. diğer türlü ciddi ayrılma aldatma gibi ya da ciddi sebeplerden olur , onda da istesen de bi şey diyemezsin zaten.
Öküz öldü ortaklık bozuldu deyin daha mantıklı olur.
Devrem selametle denir heralde.

7 Senelik ilişki hala çıkmak olarak nitelendiriliyorsa siz yanlış anlamışsınızdır. Silah arkadaşımısınız, tertip misiniz bir bakın. insan söz nişan bir şey yapaydı la bari. hadi alışkanlık oldu diyeceksin o zaman nasıl ayrılıyorsunuz.
kendine iyi bak denmez, saçma.
7 sene boyunca söylenmemiş bi şey kalmamıştır sanırım. Ne diyeceksin ki farklı olarak?
bu olmadı.
farklı bir hayatta görüşmek üzere.

ya da çok dramatize etmeyin olayı hadi öptüm diyip ayrılın.
Hakkını helal et denir, tabi bi bok yediyseniz o zaman eder mi bilmem.
görsel
7 benim şanslı rakamım o yüzden bu ilişki burda kalsın.
6.seneyi bitirmeden evlense miydik?
(bkz: bye bye bye)

Nsync den bye bye bye şarkısı söylenir ve adeta thug life havasında gözlükler takılır. Sonra da gözden kaybolunur.
7 senede evliler bile birbirinden bıkarken her sene için tebrik ediyorum seni.
The end
Bıktım kürtaj parası bulmaktan. .
Aşkın ömrü 3 yıl ben sana 4 sene de sevgimden katlandım. Artık sana katlanmak istemiyorum çünkü başkasına aşık oldum.
kendine iyi bak 7 yılını yediğim.
ayrılmak istenen kızın yıllarımızı, tüm o anılarımızı resmen yedin bitirdin diye karşılık verebileceği bir konuşma olabilir. çünkü hayal kırıklığını yaşayan daha çok o olacaktır. ayrıca bu konular kaybolan yıllar, yıllarım gitti vb gibi sözlerle şarkılarda çok geçer dedirten mevzu.