"bence 7 senede bir karar veremediysek bizbirimizi daha da ziyan etmeyelim gel bak." sözü örnek olabilir.
istediğini desin.
ne farkeder.
bitmiş gitmiş.
fazla sert yapılmaması gerekir. geri dönüşü olacaktır zaten. 7 yıl lan oha çocuk olsa ilkokula başlar. yapmayın etmeyin.
-biz kaç senedir beraberiz hee ayşe söyle?
+7
-yengen yarrağı yedi. *
+?!?!
-hadi eyvallah.
bizzat şahit olduğum evlilikle sonuçlanan ama ne hikmetse 1 sene sonra biten bir evlilik.
(bkz: Bo-q7-k)
gidene gel gelene de git denemeyeceğinden sadece:
hoşçakal
"aşkım" denir. şöyle ki; artık diliniz o kişiye aşkım, canım gibi hitaplara o kadar alışmıştır ki ister ayrılın, ister sevişin o dil ona aşkım diyecektir.
- olmuyor hede, birbirimizi daha fazla incitmeyelim falan filan, ayrılmalıyız, ehue ehue.
- haklısın aşkım böylesi daha iyi.
(bkz: inci az ilerde)
(bkz: senin için harcanan zamana yazık)
(bkz: sen en güzel duyguların katilisin)
(bkz: ebru gündeş)
eğer diyecek olan kişi terkedilense sen benim ben de formatın .mına koyduk denilebilir.
7 sene insanı düşündürüyor. ben şahsen 7 sene çıksam bırak ayrılmayı 7 çocuk yaparım. hayatının 10 da 1 ini bi kızla geçirmişsin ve ayrılıyorsun. o kıza içinden gelen tüm küfürleri sarfedebilirsiniz, haktır.
senin bir arkadaş var, sarışın, yapsana bana... Ablamsın. hadi...
zararın neresinden dönersen kar dır denir.sen öyle de.
şidetli geçimsizlik yaşıyoruz yeter bu kadar.
senin amına koyayım tamam mı? evlenseydim 6 yaşında cocuğum olurdu.
eğer ayrılmak istiyorsan bir tavsiye;
erkek: kaç yaşındasın?
kız: 23
erkek: nerelisin?
kız: bursa
erkek: 23 ten, bursanın 16 olan plaka kodunu çıkar, 7 yapar çıktığımız yıl sayısıdır.
kız: bitti.
bir taraf bitirmişse 7 saniye bile durulmamalıdır.
sorun sende değil bende
annem seni sevmiyor
çirkinsin.
(bkz: Pardon)
ilk bir hafta "oh be dünya varmış, işte özgürlük işte cesaret" denir ama devamını bilmiyorum.
allah'ın selameti başına olsun.
senin bu ayak kokuna ancak bu kadar sabrede bildim, artık dayanamıyorum ve yeni kadınlara dayanmak istiyorum.
Yolun açık olsun demiştim ben. Yaşanmışlıklara saygı babında...öyle de naif biriyim amk.
Hakkını helal et.