bugün

ipneler hurileri n'apıcak o zaman !.. onlardan da bize huri kalır; etti mi kırk !.. pardon 80 falan .
Adamlar öldükten sonra cennete mi gidiyor yoksa geneleve mi gidiyor belli değil.
Resmen hayal dünyasında yaşıyorlar.
Cennette şeylerinin hiç inmeyeceğine ve sürekli huri s*keceklerine inanıyorlar.
Bu ne kadar iğrenç bir inanç mk!
70 huri az lan o kadar eve.
oha artık bu teklifi de reddedemem, tamam kabul ediyorum...

tipe bak, yataktaki bütün başarısızlıklarını anlatmış videoda, hayallere bak! samırsak ne lan, sen boydan girsen benim ereksiyon halim alimünyum cücesi...
(bkz: işte bunlar hep ilim)
Sözde müslimlerin Allah rızası için değil de uçkuru için ibadet yapması trajikomikliği...

Yazık....
yukarıda yazanların fantazilerine bak...

sanki cennete girmeyi garantilemişler de !!!!
Kim diyo bunu.
görsel
Gerçek islam bu. Gerçek islam hakkında insanları bilgilendirdiği için teşekkür ederiz. Ahiret hep seks gitmek isteyen önden buyursun.
Hep cennetteki seksten bahsediyorlar. 70 tane huriyi sikeceksin deniyor da hiç cehenneme giderseniz 70 tane zebani sizi sikecek denmiyor. Çünkü bunların sağı solu belli olmaz. Gizliden gizliye cehennemi kazanmak için uğraşabilirler.
Bu dünyada kadını kara çarşafa koyup öbür dünyada nefessiz fuck’acağını vadediyor.

Dinin güzelliğine bakar mısın?
kitaba bu dünyada özgürce sikişmek haram yazıp, bin senedir cennetteki amcıkla kandırıyorlar inananları. adamlar allah'a inandıklarından falan değil, tamamen rahatça seks yapabilmek için inançlı takılıyorlar. ucunda amcık vaadi olmasa bunların çoğu camiye bile uğramaz. puahhaha.

ev de biraz makul olsaymış bari. o evin temizliğini kim yapacak amk. klorak mı yeter lan buna.
huriler dağılsa onları nasıl bulacağız 7 dünya içinde.
Halbuki ben bu dünyada 1+1 evde sadece onu istemiştim,bir anlamda cenneti bu dünyada yaşayacaktım.ama olmadı.
--spoiler--
7 dünya büyüklüğünde ev için 70 huri az. ortalama her 510 milyon km2 alan içerisinde sadece 10 karı var ara ki bulasın aq.
--spoiler--

evet aq.
Bedevilerin afyonlu hülyalarıdır.
dünya başına 10 huri düşüyor koca dünyada ara ki bulasın.
Ben kendimi Bi atimde hurisi şöyle dursun.
sevişmek için oturma odasından yola çıkmak 3 dünya sonra yatak odasına ulaşmak.

yok canım ne yorulması.
erkeksen işin hep zor .
birinden biri boynuzlasa pezevenk olmak işten bile değil amq !
Hurinin biri Trip yapıp ve saklansa, bulamazsın. Dünya kadar büyük ev Mesela siz buradasınız, huri Brezilya'da
Sözlükçülerin çok hoşuna gitmiş olacak ki her gün bunu konuşuyorlar. Evet.
Bize de vuruyor mu bu kampanya? diye sorduruyor.

Ona göre iman etcem de.

teşeke
lan sana bu tiple cennette bile huri düşmez, adamın umuduna bak...

https://www.odatv4.com/gu...za-davet-videosu-25367368
herşey vadeli arkadaş bu hakkımızı neden yaşarken kullanamıyoruz.