bugün

Şu kartlar ile ilgili yapılan toplantıda kişilerin bunları demekten korktuğu için falan kart yaptıklarını yalancı olduklarını, kişilerin kendi kelimeleriyle konuşması gerektiğini söylerken "doğru mk cesaretimiz yok yalancıyız." Dedim ve gözlerimden birkaç damla yaş süzüldü. O sırada sahne bitince alkışlamaya başladım ve tam o anda Thomas ın arkadaşı da bana katıldı ve o an hem üzüntü hem mutluluğu bir arada yaşadım.

izleyin vaktiniz boşa geçmez. Summer gibileri her yerdeler ki eminim o kaltaklar

- spoiler -

Evlendikten sonra 2 günde boşanırlar.

- spoiler -
ister istemez "beşyüz deys of samır. " diye okunur.
izlenilesi filmdir. Sonu hiç umduğunuz gibi bitmiyor arkadaşlar.
sacma romantik amerikan filmlerini seven biri olarak acikca cok salak bi film oldugunu soyleyebilirim.
Bazı yerlerinde 500 gün çabuk geçsin diye yalvartır. idare eder bir filmdir.
fena olmayan film. ancak yalnız bende mi oldu bilmiyorum ama normalde böyle filmlere kendini kaptırmayan biri olmama rağmen sinirden summer şıllığının suratına patlatmak istedim film boyunca.

--spoiler--
sen adamın hayatını yarak kürek sebeplerden mahvet, ciddi bir ilişki istemiyorum kesinlikle de, ağzına sıçıp bıraktığın adamın kırkı çıkmadan git başkasıyla evlen. sinirden ekrana yımrıh attım o derece.
--spoiler--
ismini her seferinde "beş yüz deys of samır" şeklinde okuduğum film.
yıllardır her yerde karşıma çıktığı için artık meraktan izlediğim ve tam bir fiyasko çıkan filmdir. kabul etmeliyim ki filmdeki kız karakteri her kezo gibi kendimle bağdaştırmış olsam bile hiç bir tat alamadım. gereksiz, sıkıcı bir filmden öteye geçmemiş.
Öyle mutlu son beklentisi olanların izlememesi gereken harika bir film. Gerçekçi,hoş dozunda.
Öyle film bitince anca filmlerde olur bu diye şikayet ettirmiyor. Hatta hah işte böyle bir şey diyor insan.
Kısaca tavsiye ettiğim güzel bir film. Yani şu vıcık vıcık film sonlarından bıktıysanız vakit ayırın.
sevilir, sevilmez... ama kesinlikle etki bırakan filmlerdendir.
romantik film sevmeyen benim bile beğenimi kazanmıştır. bence on numara sonla bitmiştir.

unutmadan summer amk senin.
çok hoş bir film.

gerçekten izlemenizi öneririm. özellikle filmin sonunda erkekle bayan oturup konuşuyorlar bir bankta, orda erkek olmama rağmen benim bile gözlerim dolmuştu. *
Telaffuzu beşyüz deyz of samır olan film. Michigan'da yale'de okumadıysanız en azından.
günümüzdeki kadın- erkek ilişkilerine farklı bir açıdan yaklaşan etkileyici iki filmden biridir.

izlenilmesi tavsiye edilir.
Mutlu sonla bitmesini beklerken ters köşe yapmış etkileyici romantik filmdir.
aslında mutlu sonla bitmiştir. autumn var abi *
çok güzel romantik dram tarzı bir film. (bkz: 50/50)den sonra en sevdiğim Joseph Gordon filmi.
'izlenmese de olur' filmlerden.
çıkarken mükemmel ayrıldıktan sonra sevgilisini itin götüne sokan herif olan film.

güzel ama.
az önce bir muhabbet sırasında bahsederken yine adını "beşyüz deyz of samır" şeklinde söylediğim film. ve sanırım bu hayatım boyunca böyle sürecek. ayrıca izlemesen de olur filmlerden, hatta izlemesen daha iyi olur.
(bkz: summer is a bitch)
Beş yüz deys of samır şeklinde okumayan bizden değildir.
Her ilişki mutlu bitmez. Tospembe bir aşk filmi değildir. Hayatta sıklıkla var olan bir ilişki tipini anlatır.
Iyi yurekli adamlarin uzun vadede kaybettigini ozetleyen filmdir. Ama unutulmamalidir ki, her sona eris yeni baslangiclara gebedir.
hikayeyi anlatış tarzı çok güzel olmuş. sevgilisinden ayrılıp aşk acısı çeken yada sevgilisinin kaşar olduğu bilmeyen arkadaşların izlemesi lazım. tam bir teselli filmi.

(bkz: tatmin olamadı)