bugün

içerisi türkten çok yabancı bulunan mekan. aynı manzara daha kalite bir mekan arayanlar için (bkz: the marmara pera) (bkz: mikla)
180'in 2 katı, 359'un 1 fazlasıdır.
istanbulun en iyi dj lerinden birine sahip mekan.
bir kaykay hareketidir.
http://www.youtube.com/watch?v=7vowfuhjxcg
17 Ağustos'ta vizyona girecek olan, Rachel Weisz, Jude Law, Ben Foster ve Anthony Hopkins'in yer aldığı filmin adıdır.
geometriden bir haberlerin bazen 180 derece döndün sende be! lafını abartmak için çıkardıkları derece.
360 derece döndün be!
hizmeti kötü çalışanları lakayıt yemekleri vasat fiyatları yüksek müzikleri tekdüze manzarası haricinde hiçbir şeyini beğenmediğim bir kere gittiğim bir daha da asla gitmeyeceğim yer.
skyturk 360 kanalının son hali.

2013-2014 sezonunda Beşiktaş integral forex 'in eurocup maçlarını canlı yayınlamaktadır.
skytürk kanalının skytürk360tan sonraki yeni adı.
fernando meirelles'ten dikkat çekici bir film daha. anthony hopkins , jude law, jamel debbouze, rachel weisz gibi tanınmış oyuncuları da içeren geniş kadrosuyla; yer yer kesişen, yer yer kendi mecrasında ilerleyen ve aldatma, umutsuz aşk, sorunlu ilişki, hayatta yapılmak zorunda kalınan ve hayatı derinden etkileyen seçimler gibi temalara sahip hikayelerden oluşuyor. izlenesi.
fiyat performans indeksi oldukca düşük mekan.
berbat bir film, böyle boktan bir film olamaz. zaman kaybının da çok ötesinde, jude law için sonuna kadar izledim bu işkenceyi. ekşici yavşaklar bunun neresini beğenmiş anlam veremedim, kendilerini çok zeki sanıyor bu gerzekler.

jude gibi bir oyuncunun böyle bir saçmalığın içinde işi ne? castingde başrol yazıyor ama film boyunca adam etkisiz eleman gibi takılıyor. hadi diyelim bunlara göz yumduk, yan karakterlerin çatur çutur sevişip, jude un bir kere bile öpüşmemesi ne demek lan? seyirci bu filmi niye izlesin? yönetmene çok ağır laflar hazırladım, elinde jude varken bu kadar iğrenç bi film yapmayı nasıl başardın? piç herif film diye kerhane günlüğü çekmiş. hele anthony hopkins e ne demeli! abi sen büyük ustasın, ne işin olur şunlarla? neyse efem çok içerledim ben, gidip bir iki film daha izliyim. ne zaman bi yönetmen iğrenç bir film çekse, ben içerlerim sanki parası benim cebimden çıkıyormuş gibi küplere binerim.sinemaya karşı büyük bir sevgi besliyorum, böyle mallıkları görünce dayanamıyorum.
görsel
skyturk 360 , akp yandaşı bir yönetime geçmesinden sonra aldığı yeni isim. ulen bir bu kanala el atmamıştınız ona da el attınız tam süper oldu. paso akp yanlısı haber yapıyorlar.
Günlerdir hiçbir tv kanalının göstermediği hassasiyeti gösterip, sağ üst köşede "türkiye'nin başı sağolsun" ibaresi ile yayın yapan, onurlu kanaldır.
Şans eseri farkettigim güzel kanal.
Sade ve yormayan bi kanal..
bu aralar sürekli klasik filmleri yayınlayan kanal. sevenler zaplarken göz atsın. son günlerde kwai köprüsü, tora tora tora, spartacus gibi bomba filmler birbirini izliyor.
bu kanaldaki tüm programlar şu şekildedir.

-eline mikrofonu al.
-vay sülo emmi napıon, yok hatçe teyzem ne pişirion.
-arkada bir kamera.

bu şekilde en az 10 farklı spikerli programları var.

kalan vakitlerinde de akp ve hükümete çeşitli övgüler.

inanmıyorsan aç bi saat izle.

şaka gibi kanal.
Taksimin en güzel ve en elit restoran/ barı. Şefin yemek şiparişinden sonra ocağı kapattık diye gelmesi ve günü sezar salatayla kapatmamız berbattı mekan için. Gece 12 den sonra clup a geçiyor ve gelenlerin çoğu yabancı.dansçı kızın kadın gözüyle taş gibi hatun olduğunu düşündüğüm. Terasından panaromik olarak istanbulu izleyebileceğiniz 8.kat bir mekan. Kişi başı alkolsüz 250 alkollü 400 tl deçen aşağı ayırlmazsınız mekandan ortalama olarak.
haftanın 7 günü kurtlar vadisi yayınlayan kanal ;)
diğer kanallardaki gibi evlilik-dedektiflik programı bulundurmayan, güzel diziler yayınlayan, pazardayız gibi güzel programları olan, ve en önemlisi de çöp olmayan kanal.
Vr teknolojisi var. Bende sektörde yapanlardan biriyim.
güzel programlar yayınlayan ve haberlerinde hükümeti yalayan kanal. *
ilkokul numaram lan bu! Niye hala hatırladığım konusunda fikir sahibi değilim. Ne gereksiz.