bugün

360

berbat bir film, böyle boktan bir film olamaz. zaman kaybının da çok ötesinde, jude law için sonuna kadar izledim bu işkenceyi. ekşici yavşaklar bunun neresini beğenmiş anlam veremedim, kendilerini çok zeki sanıyor bu gerzekler.

jude gibi bir oyuncunun böyle bir saçmalığın içinde işi ne? castingde başrol yazıyor ama film boyunca adam etkisiz eleman gibi takılıyor. hadi diyelim bunlara göz yumduk, yan karakterlerin çatur çutur sevişip, jude un bir kere bile öpüşmemesi ne demek lan? seyirci bu filmi niye izlesin? yönetmene çok ağır laflar hazırladım, elinde jude varken bu kadar iğrenç bi film yapmayı nasıl başardın? piç herif film diye kerhane günlüğü çekmiş. hele anthony hopkins e ne demeli! abi sen büyük ustasın, ne işin olur şunlarla? neyse efem çok içerledim ben, gidip bir iki film daha izliyim. ne zaman bi yönetmen iğrenç bir film çekse, ben içerlerim sanki parası benim cebimden çıkıyormuş gibi küplere binerim.sinemaya karşı büyük bir sevgi besliyorum, böyle mallıkları görünce dayanamıyorum.