bugün

düşündürten bir ilişkidir. düşünün azizim hatun 98 li olsa erkek de 84 lü olur. hülasa, yaş farkı çok gibi görünse de, pek de imkansız değildir sanki...
10 sene beklesin erkek, yaş farkı o zaman iyice normalleştir.
her iki tarafta halinden memnunsa, geriye kalanlara bok yemenin düşeceği ilişkidir. size ne lan amk.
kadınların erkeklerden evvel olgunlaştığı söylense de yirmi yaşındaki kız şayet hayatın çemberinden geçmediyse yeterince olgunlaşmamıştır ve o yaştaki bir erkek o yaştaki kızla ilişki yaşasa bile bu ilişkiyi yürütemez.
Reşit olduktan sonra üçüncü şahıslara el sallamak düşer. Erkeğe taze et kıza da tecrübe lazım.
20 lik kızların tavlanması cok da zor degildir
Hele ki Araba ve kendini zengin gösterebiliyossan
onun icin Sasırmadıgım bir durum...
herkesin kendi ilişkisi sütten çıkmış ak kaşık mı ki, başkasın ilişkilerini irdeleme sevdasına kapılıyor.
erkeğin rolls royce'u varsa kızın yaşı önemsizdir.
idealdir. Kız erkeğin parasını erkek kızın bedenini sömürür.
etik bir dilemmaya sürekleyen bir sorunsaldır. nitekim, yasal olsa da pek etik sayılmaz, vesselam.
bağlaç olan de nin ayrı yazılması gerektiğini bilmiyorlarsa ilişkileri yürümez.
Erkeğin yatağının şenlenmesi anlamına gelebilir.
karşılıklı beklentilerin dürüstçe ortaya konması ve taraflarca kabul görmesi koşuluna bağlı olarak yürüyebilecek bir ilşkidir, ama ömür biçmek doğru olmaz.
Kadının da yatağının şenlenmesi anlamına gelebilir. Ama sakattır. Herşey sex mi?

Şahsen ben o kadar ufak hatun istemem. Ama zevkler ve renkler. Herkesin deneyimi kendine. Ben yine de tavsiyemi vereyim de...
parası olan kaç yaş küçük olursa olsun çatır çatır siker sonuçta parasını basmış malı satın almış istediğini yapar olay budur uyanın lan dünya parayla dönüyor amlarda parayla satın alınıyor.
20 yaşında kadın değil küçük kız olur anca.

ed: yazar arkadaşlardan birinin mesajıyla ayar olarak belirtmek isterim ki, 34 yaşındaki herife 20 yaşındaki kadın küçük kız kalır. aklını sektirdiklerim.
normal bir ilişkidir.
kırkına merdiven dayamış ama bir gün bile sevilmemiş abaza türk erkeğinin hayalidir esasen. sen aynaya baktığında tamam cesur ve eli yüzü düzgün bi adam görebilirsin lakin ben arkadan bakınca ancak 35 seneyi kabak gibi gösteren, kabak gibi kel görüyorum. şaka değil, hele hele iş hayatında kendinize gelin amcalar bi gün birinizin ağzını yüzünü kırarım inşallah.
Normal ilişkidir benim açımdan. Eski sevgilim otuz yaşındaydı ve gayet düzgün uzun süreli yaşadık. Yaşıtlarımda olmayan zekaya ve olgunluğa sahipti. Yirmili yaşlarda beynini çükünde zıplatan bir ergenden ziyade karşılıklı uzun uzun konuşabileceğim bir erkeği tercih ederim.
Erkelerde Yaş ilerledikçe anlayış kapasitesi yükseldiği için makul bir ilişkidir.

Evlenilcekse ilerde sıkıntı olabilir.
Yirmi yaşında olup da olgun ve akıl sahibi bir erkek arayan kadın için ideal ilişkidir,yaşıtları genel olarak olgun değildir ve genç olmanın verdiği fevrilikten ötürü one night stand kafasındadır.

Tabi bu bahsettiğimiz genç kadının da akıllı ve yaşından daha olgun tavırları olması gerekir. Aksi takdirde erkek tarafı için çocuk ruhlu bir kadınla bir ilişki yürütmeye çalışmak sıkıntılı bir süreç olacaktır, her şeyi fiziksel olarak düşünmeyin.

iş ciddileştiği zaman ailelere açıklama yapmak biraz zor olabilir,kız tarafı sıkıntı çıkarabilir ama bu iki insan kararlı ise geleceği vardır bu ilişkinin.
sürreel bir ilişkidir.

üstaddan günün şarkısı;

https://www.youtube.com/watch?v=WU7qB-PEvqg
Kız kendini bilen olgun bir kızsa olabilir bence.
beklentiler karşılandığı sürece devam edecek ilişkidir, ancak beklentiler de değişkendir.
idealdir. Birbirlerini çok güzel dengelerler.